• Без категорії

Вагітна за кермом

ВАГІТНІСТЬ22 ЛЮТ, 2010 Вагітна за кермом

Крім того, що слід дотримувати правила дорожнього руху, що захистить і вас, і вашого малюка, під час вагітності необхідно дотримуватися наступних правил.

Вагітній жінці за кермом, важливо дотримуватися відповідних правил. Так вона зможе забезпечити, і себе і свою майбутню дитину, від можливих неприємностей.

Правило 1.
Не варто починати вчитися водити або активно їздити під час вагітності, якщо раніше практика водіння була невеликою.

Вагітність змінює роботу не тільки статевих органів жінки, які безпосередньо беруть участь у виношуванні плоду, – вона відображається на роботі всіх без виключення органів і систем організму, у тому числі і нервової системи.

Правило 2. Автомобіль повинен бути абсолютно справним (треба особливу увагу приділити гбо цена на які зараз буває досить різною).

Для цього своєчасно проходьте техогляд, звертайтеся в сервіс при щонайменших сумнівах в роботі автомобіля.

Правило 3. Категорично не можна сідати за кермо, якщо ви погано себе відчуваєте.

Слід мати на увазі і те, що при ускладненому перебігу вагітності не завжди спостерігається погане самопочуття: можливі стани, при яких майбутня мама відчуває себе добре, але при цьому велика вірогідність раптового настання важких ускладнень.

Правило 4. Пристебніть ремені.

У нас в країні дуже багато хто нехтує цим елементарним правилом, а тим часом ремінь – це та елементарна дрібниця, яка може під час автодорожньої події врятувати життя не тільки вам, але і малюку.

Правило 5. Аптечка повинна бути укомплектована стандартними засобами

Крім аптечки встановленого зразка майбутній мамі необхідно мати з собою інші препарати, які можуть стати в нагоді в екстреній ситуації:

Правило 6. Використовуйте застережливі знаки, які можна прикріпити на автомобіль.

Правилами дорожнього руху передбачена тільки буква “У” в червоному трикутнику. Але ми вже говорили, що на машині, в якій за кермом сидить вагітна жінка, за визначенням не повинно бути букви “У”, тому що вчитися водити автомобіль не краще заняття для вагітної. Проте можна позначити свій стан, приклеївши до заднього скла знак оклику або викачати з Інтернету знак “вагітний водій”.

Правило 7. По можливості забезпечте собі мобільний зв’язок, щоб у будь-який момент можна було подзвонити близьким, попросити про допомогу.

Своєчасно оплачуйте використовування телефонних послуг, якщо ваш тариф передбачає передоплату. Щоб не опинитися в такій ситуації, коли все неначебто є, але розрядився акумулятор, придбайте автомобільний зарядний пристрій, який підключається до прикурювача.

Правило 8. Продумуйте час виїзду в місто і за місто, маршрут руху, прагніть не їздити під час списів, уникати пробок.

Прагніть не проводити за кермом більше 1 години; навіть якщо належить тривалий шлях, прагніть робити зупинки кожну годину. Під час зупинки потрібно вийти з машини, зробити дихальні вправи.

Отже, оцініть можливість виконання всіх цих правил під час вагітності, і якщо вам вдасться їх дотримати, то – щасливого шляху!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...