• Без категорії

Вагітна за кермом

Вагітна за кермом«Ну і що з того, що я вагітна!, Я ж не хвора! Сама сяду і поїду!» – сучасні жінки не бажають задумуватися що….

Можна виділити сім основних правил, які повинна засвоїти кожна жінка, перш ніж сісти за кермо.

Перше. Жінки, які чекають дитину, не повинні відвідувати автошколу або вчитися водити автомобіль якимось іншим шляхом. Річ у тому, що дія дорожнього руху на нервову систему водія-початківця, буває настільки сильною і вона так часто переносить її в хвилюючу обстановку, що це може негативно позначитися як на ній, так і на її майбутній дитині.

Друге. Трохи інакше можуть йти справи у жінок, що мають досвід водіння. Можете продовжувати улюблене заняття за умови, що ваша вагітність протікає нормально. Необхідною умовою є гарне самопочуття і відсутність яких би те не було фізичних розладів.

Третє. Необхідно враховувати, що жінки, чекаючі першу дитину, звичайно бувають більш збудженими і неспокійними і відрізняються меншою упевненістю. Перш ніж сідати за кермо, таким жінкам потрібно особливо ретельно зважити всі "за і проти".

Четверте. Важлива і така обставина: чи їздить водій з повною упевненістю або ще вимушена напружено думати при управлінні автомобілем. Страх і побоювання, як і велика радість, відволікають увагу і можуть привести до несподіваних ситуацій. А це теж не дуже добре.

П’яте. Є жінки, які не переносять їзду в автомобілі і ціпеніють від жаху побачивши аварії навіть у випадку, якщо їм не загрожує ніяка небезпека. Вони в період вагітності взагалі не повинні їздити. А багатьох, навпаки, їзда в автомобілі заспокоює, викликає приємне відчуття свободи і розкутості. Визначте, до якої категорії відноситеся ви.

Шосте. Для автомобільних поїздок вибирайте спокійний час дня. Уникайте інтенсивного руху, особливо по жвавих міських вулицях, і пробок в напружені часи пік.

Сьоме. Навіть якщо ви чудово почуваєте себе за кермом, в останні місяці вагітності від самостійних поїздок краще все-таки відмовитися.

Декілька порад автолюбителям

– Запам’ятайте: якщо ви знервовані, перевтомлені і втомилися, не слід управляти автомобілем. І якщо ви знаєте самі, що в певні дні звичайно буваєте більш дратівливі, легко збуджуєтеся і готові ні з того ні з сього розплакатися, уникайте в цей час тривалих і утомливих поїздок, частіше відпочивайте.

– У жодному випадку не можна сідати за кермо, якщо ви приймаєте снодійні і болезаспокійливі засоби. Хоча вони заспокоюють, але при цьому і ослабляють увагу.

– Пам’ятайте, що зір пристосовується до світлових умов, що змінюються, лише через декілька хвилин. Якщо ви, вийшовши з освітленого приміщення, повинні вести автомобіль в темряві, не сідайте зразу ж за кермо. Прогуляйтеся небагато або хоча б, вдивляючись в темряву, постарайтеся розрізнити окремі предмети. Ці втрачені 5-10 хвилин ви потім надолужите за рахунок впевненішої їзди без напруження зору.

– Температура вище 28 С небезпечна для управління автомобілем. Найгірше діє різке підвищення температури – організм не може до нього швидко пристосуватися. У жаркий час поїздку слід починати в ранні години і продовжувати її лише до вечора. При цьому вона не повинна тривати дуже довго.

Для поїздок прагніть вибирати такий час дня, коли на дорозі трохи менше машин.

Джерело: materinstvo.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...