Вагітна від одруженого. Що робити?

Вагітна від одруженого. Що робити?ПИТАННЯ:

Я вагітна (2 міс) від одруженого чоловіка. зустрічаємося 2.5 роки, любов “до гроба”. Дитину просив він, я довго сумнівалася, не перший день на світі, але потім сама дуже захотіла, Бог нам його послав. Він завжди обіцяв розлучитися, одружитися на мені при будь-яких обставинах, але тепер, коли я дізналася про свій стан і здавалося б пора і зважитися, він розгубився і почав скиглити, що шкодує дружину (у них дітей бути не може, а вона дуже хоче) і як їй зізнатися не уявляє, а що я можу йому порадити? Мені самій дуже важко. Підтримка потрібна мені в першу чергу, це моя перша вагітність, а він просить зрозуміти його… Як вчинити, щоб людину підштовхнути? Підтримувати? Або піти і залишити наодинці з думками ..?

ВІДПОВІДІ:

Шарова Олеся Вячеславовна, психолог

Давайте почнемо з того: ви завагітнівши для того, щоб ваш чоловік розлучився? Або тому, що ви його любите і хотіли б від нього дитину. Ваш чоловік боїться відповідальності і він навряд чи розлучиться з дружиною. Йому зручно зустрічатися і з вами, і жити з дружиною. Розставте пріоритети і прийміть правильне рішення. Я думаю, що ви сильна жінка, а ваші близькі дадуть вам підтримку. З Повагою Олеся.

Шендерова Олена Сергіївна, психолог

Саме тому стосунки з одруженими людьми, як правило, не призводять до чогось продуктивного – адже в таких відносинах тільки він один знаходитися у вигідному становищі – і подумайте, хіба зрілий, відповідальний, серйозний чоловік і, головне, чесний – зміг би і починати, і продовжувати стосунки з жінкою будучи при цьому одруженим і до того ж просячи про дитину? У результаті він мучить обох жінок і в обох відношеннях він НЕ чесний – боляче і їй (уявляєте яке жити з людиною, яка тебе не любить і не поважає, а знаходитися поруч з жалості адже все це відчувається ж); а також що відчуваєте Ви, обдурена також ним – тому що він з самого початку не вирішував виникаючі проблеми у своєму шлюбі і перекинувся в інші відносини, при цьому абсолютно не замислюючись ні про кого, крім себе самого! Виходить якась дивна у нього жалість до дружини – замість того, щоб відпустити і її, щоб і вона змогла зустріти людину, яка буде з нею просто з любові, він її мучить. За нього вирішити Ви нічого не можете – звичайно можете дати йому час, щоб він розставив всі пріоритети для себе і зробив вибір, але якщо так і продовжить бути і з Вами і нібито жаліти дружину, то навряд чи у таких відносин буде майбутнє. Так? Та і чи варто тоді триматися за такого безвідповідальну людину? Звичайно важко, але і Ви при цьому розуміли, що за чоловіка вибір Ви не зробите і дитиною також не прив’яжете, тому і відповідальність за Ваші стосунки лежить на Вас обох, але й Ви напевно не хочете, щоб і з Вами він був з жалості? Подумайте …

Комарова Віра Леонідівна, психолог

Вам важливо думати про СЕБЕ (і майбутню дитину), а не морочитися за чоловіка … Стиль його поведінки Ви за 2,5 роки вже вивчили. Ви прийняли рішення мати дитину. Це Ваш вибір. За нього, партнера, Ви приймати рішення не можете. Нехай він прийме рішення сам (а то слово “скиглити” навело на картинку беззахисного цуценяти, а він же чоловік. Дорослий, який має дружину і коханку, в цьому-то він якось не “губиться”). Розбереться … Задумайтеся, чому йому жаль дружину і не шкода Вас … Може Ви сильна (навіть у порівнянні з ним) … Станьте слабкою і нерішучою (жіноча хитрість …), віддайте йому ЙОГО відповідальність … Нехай робить чоловічі вчинки (а не тільки робити дітей, як відомо, головне не народити, головне – виховати)!

Уявіть генеалогічне древо. “Підтримка потрібна мені в першу чергу”, так цю підтримку дають батьки, вони стоять позаду Вас. Партнери – поруч. І якщо ви намагаєтеся підтримати чоловіка-партнера – Ви займаєте місце … його мами. А як на мамі “одружитися”?

Права вагітної від одруженого чоловіка

ПИТАННЯ: Я вагітна від одруженого чоловіка, ми проживаємо разом вже 2 роки. Чи може він записати на себе дитину, якщо до моменту народження він ще не розлучиться? Чи можу я оформити на нього дитину без його згоди? У разі його уходу від мене, чи можу я подавати на аліменти?

ВІДПОВІДЬ: Так, може записати. Ви можете подати позов про встановлення батьківства без згоди батька дитини, і можете подати позов про стягнення аліментів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...