• Без категорії

Вагітна наречена

Вагітна нареченаЧасто буває, що кохання двох молодих людей, що ледве стикнулися з щастям, вже спотворюють родичі. «Як ти могла!» – кричить мати дівчини, що завагітніла не за правилами. «Не смій одружуватися на повії!» – кричить мати хлопця, що скуштував плотської любові з коханою. А малюк вже чує, вже знає з якою «радістю» його чекають бабусі і дідусі…і чи не уб’ють зовсім...

Вагітній нареченій цікаво буде дізнатися наступну інформацію.

Если Вы хотите выбрать украшение зала на свадьбу тканью: помните ткань – недешевое удовольствие. Стенка (задник) из ткани НЕ МОЖЕТ стоить 700 грн.!

Отже, для майбутніх мами і тата очікування дитини взагалі непростий період в житті, час, коли відбувається переоцінка цінностей, приміряння себе до нового ступеня відповідальності. Недаремно говорять, що весь час, прожитий до настання першої вагітності, люблячі пари "літають, немов метелики по квітучій поляні", а 9 місяців очікування стають якимось рубежем у відносинах двох людей.

Весілля також символізує собою перехід відносин на інший етап, і логічно припустити, що ця подія допомагає деяким людям подолати цей рубіж. Ось саме такого підсумовування внутрішніх переживань інтуїтивно побоюються майбутні батьки, відмовляючись від ідеї узаконення відносин під час вагітності.

Я думаю, невипадково традиція розділяла ці життєві етапи: спочатку весілля і всі пов’язані з ним переживання, а вже потім вагітність і народження первістка. Адже задача традицій у всі часи полягала в тому, щоб встановити правила, що максимально зберігають цілісність людської особи, її фізичного і психологічного благополуччя.

Проте краще не відмовлятися від весілля, якщо ви вже чекаєте дитину, інакше до і так великої кількості тривог, супроводжуючих цей час, додається ще одна – страх залишитися матір’ю-одиначкою. Відомий факт, що цей страх відвідує більшість вагітних жінок, що не полягають в законному шлюбі з батьком дитини, незалежно від того, наскільки хороші між ними відносини.

Тепер подивимося на проблему з боку дитини. Маючи великий досвід психотерапевтичної роботи, я смію стверджувати, що кожній людині важливо знати, як почалося її життя.

Чи любили її батьки один одного; чи одружувалися тому, що всі це роблять рано чи пізно, або, можливо, її поява в маминому животі була єдиною причиною для шлюбу. А буває і так: "Тато сказав мамі: народиш сина – одружуюсь! Я народилася дівчинкою…" Тато не одружувався на мамі, можливо, зовсім з іншої причини, але ця легенда вже працює в становленні особи дівчинки, і не самим, як ви здогадуєтеся, позитивним чином.

Згадую, як моя старша донька на вершині свого підліткового віку, конфліктуючи зі мною і з чоловіком (своїм батьком) майже щодня і з будь-якого приводу, відкопала в шафі наші весільні фотографії, вибрала дві з них, вставила в рамки і помістила на полицю. Звернувши на це увагу, я запитала: "Доню, так багато фото, а ти вибрала саме ці. Чому?" У відповідь почула: "У вас з татом на цих фотографіях такі щасливі обличчя!"

Кожна дівчинка, на певному етапі свого розвитку ідентифікує себе зі своєю матір’ю, а хлопчик – з батьком. Значить, всі надії на майбутнє щастя, любов і радість вони черпають з нашого життя, з наших розповідей про минуле, в старих сімейних фотографіях. Якщо мама і тато щасливі на власному весіллі, значить, вони кохають один одного, а я – плід їх кохання.

Погодьтесь, дуже життєстверджуюча базова позиція для маленького чоловічка. Отже висновок напрошується сам – якщо ви любите один одного, не відкладайте, грайте весілля. Шикарне або скромне, в тісному колі родичів і друзів або з великою кількістю запрошених – це не важливо. Важливе лише ваше кохання один до одного, ніжність до майбутнього малюка і щастя на обличчях, відображене фотографом.

Ну а якщо з відчуттями не все так гладко, потрібно зрозуміти одне – зіграєте ви весілля чи ні, житимете разом або окремо, ви все ж таки назавжди залишитесь батьками цієї дитини.

Джерело: materinstvo.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...