В спеку сексологи радять секс під холодним душем

В спеку сексологи радять секс під холодним душемСтрашна спека, що обрушилася майже на всі українські регіони, примусила лікарів задуматися про небезпеки. Які загрожують людям

Окрім звичних порад (більше пити і менше утрудняти себе), лікарі-сексопатологи радять в спекуі займатися сексом тільки під холодним душем.

Один із столичних експертів-сексопатологів розповів, який серйозний вплив аномальна жара робить на інтимні відносини людей.

За його словами, чоловіки більше схильні до невдач в ліжку. Саме у представників сильної статі при температурі понад 35 градусів тепла частіше не вистачає сил довести процес до логічного кінця.

"Навіть при комфортній, кімнатній температурі плюс 20 градусів у момент оргазму частота серцевих скорочень деколи доходить до 200 ударів на хвилину, артеріальний тиск підскакує до 230/130 мм ртутного стовпа при нормі 120 на 80", – говорить експерт і радить чоловікам за 40 під час жари займатися сексом вночі, коли спека слабшає, або під прохолодним душем.

"Жінкам раджу активніше домінувати, берегти своїх чоловіків, особливо якщо вони набагато старші за них", – стверджує лікар.

Читай так само статтю – Секс в жарі небезпечний для серця

Джерело: proUA.com

Поділитися в...

Вас може зацікавити...