В ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК – ЯК НА СВЯТО!

Попереду – свято! День народження! Пропонуємо ставитися до пологів саме так! І до речі, сумка в пологовий будинок – це круто, а не клопітно! Ми розповімо, що в неї насправді потрібно покласти.

Налаштований на ЩАСТЯ

Останній місяць вагітності дарує безліч емоцій. А що відчуваєте ви? Нетерпіння, хвилювання, розгубленість? Передчуваєте радість зустрічі з новонародженим, хочете скоріше взяти його на руки, приголубити? Можливо, радість очікування змішується з занепокоєнням, страхом перед пологами, боязню за здоров’я дитини, необхідністю облаштування житла до появи малюка …

Пам’ятайте, що природа придумала все так, щоб ви змогли виносити і народити! Не заважайте вашому тілу своїми хвилюваннями. Малюк вибрав вас! Покажіть, що ви раді цьому. Шліть сигнали вітання, даруєте підтримку і впевненість в тому, що його чекають з задоволенням.

ДОВГООЧІКУВАНА ЗУСТРІЧ

Народження дитини – це зустріч. Зустріч двох людей, яким належить любити, пізнавати, вчитися розуміти, підтримувати і надихати один одного протягом усього життя. Тому дуже важливо правильно налаштуватися на першу зустріч з малюком. Від цього залежить, як складуться ваші відносини надалі. Нехай в них переважають любов, взаєморозуміння, довіра.

Останній місяць вагітності – час, за яке вам належить знайти правильний душевний настрій, а у вас – суцільні клопоти. Раніше шопінг піднімав настрій і дарував позитивні емоції … А зараз? Швидше стомлює. Прислухайтеся до себе! Вам дійсно хочеться вибрати для малюка ще кілька боді? Прекрасно! А може бути, вам ближче зараз тиха прогулянка в парку? Теж відмінно! У перші місяці життя дитина навряд чи буде здатний оцінити модний гардероб.

Не прагніть переробити всі справи напередодні пологів. З народженням дитини життя не закінчується. Оплатити комунальні рахунки, викликати сантехніка, вимити вікна можна буде і потім. Головне – підійти до одного з найважливіших моментів в житті з запасом енергії і позитиву.

Не купуйте заздалегідь занадто багато речей новонародженому: налагодите новий побут – зрозумієте, чого вам не вистачає.

ЛЕГКИХ ПОЛОГІВ!

Добре, якщо ви заздалегідь подбали про те, щоб пологи у вас приймав кваліфікований лікар, думці якого ви довіряєте. Але яким би гарним не був лікар, він лише надає допомогу. Народжувати належить вам самій. І якщо ви налаштовані на те, що впораєтеся із завданням, закладеним у вас природою, це допоможе вам набагато більше, ніж акушер-гінеколог.

Не панікуйте заздалегідь. Буває, що пологи проходять не зовсім так, як було заплановано. Але екстрені ситуації трапляються рідко. Не витрачайте час і нерви на те, щоб їх уявити. Довіряйте своїм силам і знанням лікаря. Що б не трапилося, ви в потрібний момент отримаєте допомогу. Уявляйте стан: ви легко народили і все у вас добре!

Обговорюйте майбутні пологи з чоловіком. Якщо ви плануєте, що чоловік буде присутній на пологах, розкажіть, яку підтримку ви чекаєте. Не турбуйтеся завчасно про здоров’я малюка. Звичайно, неідеальні аналізи засмучують майбутню маму. Домовтеся самі з собою про те, що будь-які проблеми, які можуть виникнути, не затьмарять радість від народження крихітки, не змусять підмінити любов до нього занепокоєнням. Ваше завдання – допомагати малюкові, а не хвилюватися.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...