• Без категорії

В Грінпіс розробили правила любові

244Вимикаємо світло.

Коли ти повертаєшся з роботи втомлена, а твій партнер ще не повернувся, не вмикай світло – ти марно витратиш електроенергію. Запали свічки – це романтичніше, екологічно і більше розташовує до любові. Як пояснюють представники Greenpeace, " якщо ми понизимо споживання електроенергії, то відповідно понизимо і вихід шкідливих газів в атмосферу. Екологічна революція починається з ліжка«.

Любов і море.

Немає такої людини, яка б не мріяла провести романтичний вечір при повному місяці на березі моря, попиваючи шампанське і насолоджуючись устрицями. Вечеря з морепродуктів – прекрасний афродизіак. Але ти, напевно, знаєш, що наші моря страждають від завзятих рибаків, що виловлюють рибу в надмірних кількостях.

І тому рекомендуємо обмежитися продуктами, що біоруйнуються, купленими в місцевому супермаркеті: ароматичні масла і засоби для ванни можуть викликати непідроблену пристрасть не гірше за устриці.

До речі, врахуй, що устриці – своєрідний індикатор, поглинаючий забруднюючі речовини, що знаходяться у воді. Отже якщо ви все-таки вирішите поласувати на вечерю молюсками, заздалегідь переконаєтеся спочатку, що молюски виловлені з екологічно чистого узбережжя.

Раба любові, а не нафти.

Напевно в твоєму гардеробі є одяг або аксесуари з вінілу або полівінілхлориду. Так от, в цих речовинах містяться частинки хімічних елементів, шкідливих для здоров’я. Багато країн заборонили використання цих матеріалів для виробництва іграшок. Сукні і секс-іграшки з полівінілхлориду потрібно заборонити, оскільки в їх складі знаходиться хлор, а також інші речовини, що містять канцерогени. Щоб не піддавати свій організм дії шкідливих речовин, купуй вироби з каучуку, шкіри і латексу.

Приймайте душ удвох.

Хочете одержати задоволення від економії води? Приймайте душ удвох! Але постарайся не захоплюватися і не заподіювати шкоди навколишньому середовищу. Пам’ятай, що більше 500 мільйонів чоловік страждають від браку чистої проточної води. Для цих людей митися щодня – розкіш. Оскільки це дійсно розкіш, розділи її зі своїм партнером.

Зелене ліжко.

Ліжко, яке ти ділиш зі своїм партнером, напевно затишне і зручне. Але з яких матеріалів зроблене ліжко, в якій країні вироблене? Переконайся, що у вашого ліжка є сертифікат Ради з нагляду за лісами, міжнародної організації, що відповідає за екологічність виробників.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...