В’ячеслав

Походить від давньоруських слів "вяче", що означає "більше", і "слав" – "слава".

Святим заступником є благовірний князь В'ячеслав Чеський. У юному віці князю довелося вступити на престол.Несмотря на молодість, він мудро керував країною і дбав про свою родину. Грамоту він освоїв завдяки старанням своєї бабці святої Людмили. Князь В'ячеслав добре знав не тільки слов'янську грамоту, але також грецьку і латінскую.Святой В'ячеслав намагався запобігти різні смути, але був убитий своїм братом Болеславом. Тіло його довго лежало порубаним на шматки без поховання, поки один священик не прикрив його покривалом. Мощі святого В'ячеслава покояться в головному храмі Праги.

Одружитися намагається на розумній дівчині. У майбутній дружині буде цінувати красу, індивідуальність, відсутність комплексів. У сім'ї надійний, надає допомогу полому, займається з дітьми. Уся домашня робота для нього однакова. Він може приготувати обід, сам змайструвати полиці. Відносини в родині будує на довірі, але якщо буде обманутий, то відмовить а довірі назавжди.

Важливе місце в житті займає робота, Всі справи доводить до кінця. Відповідально ставиться до будь-яких доручень. Однаково процвітає в будь-яких професіях. Якщо у В'ячеслава є автомобіль, то ремонтні роботи буде намагатися зробити сам. Любить приймати гостей, спиртним не зловживає.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...