УЗД ранньої вагітності: наскільки воно безпечене

uziЗавагітнівши, жінка мучиться величезною кількістю страхів, починаючи з того, чи правильно розвивається її вагітність, і закінчуючи побоюваннями, пов’язаними з майбутніми обстеженнями.

Найчастіше суперечки виникають навколо УЗД ранньої вагітності, що представляє собою ехографічне відображення порожнини матки з наступним виявленням у ній плодового яйця чи сформованого ембріона.

На сьогодні існують противники подібного дослідження, особливо на ранніх термінах, пояснюючи свою незгоду можливими ризиками для дитини і навіть загрозою переривання вагітності.

Однак, науково було доведено, що УЗД – це абсолютно безпечний і, головне, ефективний метод оцінки розвитку вагітності. Більше того, нехтувати подібним дослідженням на ранніх термінах вкрай не рекомендується, оскільки з його допомогою можна виявити розвиток позаматкової вагітності, а також відстежити завмерлу вагітність. Вже на 5-6 тижні можна побачити серцебиття ембріона на екрані УЗД монітора, розглянути його ручки, ніжки і голову. Існує ряд обов’язкових УЗД на термінах в 12, 22, 31 тижні. Вони допомагають виявіити внутрішньоутробні вади розвитку та визначити подальшу тактику ведення вагітності.

Отже, УЗД на ранніх термінах вагітності потрібно робити обов’язково, щоб убезпечити себе від потенційно можливих загроз у майбутньому.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...