Усвідомлене зачаття

Усвідомлене зачаттяУсвідомленим зачаття буває тільки тоді, коли обидва з подружжя дуже хочуть мати дитину і вступають в сексуальний контакт не тільки заради задоволення, але і з цією метою

До такої відповідальної справи необхідно належним чином підготуватися. Жінці потрібно обчислити, в які дні шансів зачати дитини у неї буде більш всього. Обом партнерам необхідно відкинути всі негативні думки і емоції і думати тільки про хороше. Вступаючи в сексуальний контакт, і чоловік, і жінка не повинні знаходитися під впливом алкоголю або наркотиків, оскільки це дуже сильно відображається на фізичному, психічному і розумовому розвитку дитини. Щоб переконатися в правоті цього твердження, достатньо подивитися на дітей алкоголіків і наркоманів. Практично всі вони мають цілий букет хвороб, відхилення в психіці і значно відстають в розумовому розвитку від своїх однолітків, народжених від нормальних батьків.

У багатьох східних вченнях поширена думка, що душа майбутньої дитини залежить від того, які відчуття володіють його батьками під час зачаття. Якщо це любов, радість, гармонія, то дитина народиться доброю, хорошою і проживе щасливе життя. Якщо ж це хитрість, користь, коли сексуальний контакт направлений на утримання одного з партнерів, або тільки жадання, то душевні якості такої дитини будуть відповідними, тобто, гірше.

Згідно цим вченням, якщо планувати все зачаття, то через яку-небудь сотню років люди в світі будуть з ідеальними особовими якостями. Так це чи ні – невідомо, але те, що підвищиться рівень здоров’я людей, є незаперечним.

Джерело: malyuk

Поділитися в...

Вас може зацікавити...