Устин

Перекладається з латинської як – "справедливий".

Устин – людина сильної волі, не піддається впливу, важко міняє точку зору. Багато хто вважає його упертюхом, однак Устин кваліфікує це як принциповість і відданість своїм ідеям. Вміє з усього витягти користь для себе, але ні в якому разі не на шкоду іншим. Може поступитися власними інтересами заради торжества справедливості. Працьовитий і наполегливий, вміє домогтися бажаного; всі, хто йде поруч з ним, завжди виграють. Його кар'єра складається благополучно і без особливих зусиль. Його поважають колеги і охоче підтримують, коли він стає їх керівником.

Устин володіє оригінальним складом мислення, вміє знайти несподіване рішення будь-якої проблеми. Має настільки багато нових ідей, що не встигає самостійно реалізувати їх, підключаючи своїх однодумців, і не боїться, що його хтось обійде. Щиро радіє за успіхи колег, радий допомогти кожному. Невдачі його лише загартовують, змушуючи діяти більш рішуче і напористо.

Одружується Устин пізно, а пізніше всіх – "грудневий". Він довго і прискіпливо вибирає майбутню дружину, намагається знайти ту, яка буде розділяти його інтереси. Однак він помиляється: його дружиною може бути лише та жінка, яка далека від його справ, але завжди готова зустріти його на порозі будинку з радісною посмішкою і ніжним поцілунком. Устин – гурман, але навіть вишукана вечеря не так його радує, як хороше відношення дружини і любов дітей.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...