Успішний чоловік. Де його взяти?

Успішний чоловік. Де взяти йогоЧасто можна почути, як яка-небудь жінка (як правило, старше 30 років) розмірковує про те, що в даний час знайти нормального мужика не можливо, а якщо нормальні ще й залишилися, то вони давно вже одружені. Тому доводиться їй бідолашній жити однією або з яким-небудь невдахою.

Психологи, проте, вважають, що якщо жінка постійно вибирає невдах, то це означає, що їй це вигідно і вона неусвідомлено кожен раз зупиняє свій вибір на одному з таких типів.

Успішний чоловік. Чи легко бути його дружиною?

Жити з успішним чоловіком, здавалося б, досить просто. І на перший погляд будь-яка жінка могла б бути щаслива з розумним, красивим, заповзятливим чоловіком. Однак не варто забувати, що такого роду чоловіки будуть постійно користуватися увагою інших представниць слабкої статі. А якщо він ще з обов’язку служби змушений постійно відлучатися у відрядження і на тривалий термін, то часто дружині залишиться лише сидіти вдома з дітьми і гадати, наскільки він вірний, перебуваючи у відрядженні де-небудь в Таїланді. А тут ще «доброзичливі» подруги підкинуть тему для роздумів. Так що не все так просто, як здавалося б, і «багаті теж плачуть».

Спільний рух на шляху до успіху

Отже, якщо жінка вирішила стати дружиною успішного чоловіка, то їй спочатку потрібно визначитися, що вона розуміє під успішністю. Взагалі, поняття «успішний» вельми широке. Для когось це стабільна зарплата, своє житло і відсутність шкідливих звичок. У інших запити не такі скромні.

Велику роль у житті будь-якого чоловіка грає моральна підтримка дружини, її віра в сили чоловіка. Про це написано чимало психологічної літератури. Розумна дружина цілком може спонукати свого благовірного, якщо не на трудовий подвиг, то принаймні на просування по кар’єрних сходах.

Дружина повинна надихати свого чоловіка, робити так, щоб поряд з нею він хотів би стати краще, зробити запаморочливу кар’єру, заробити заради неї мільйон. Тобто дружина повинна стати такою собі музою. Не дивно, що багато відомих людей заявляли, що не змогли б досягти успіху, якби не відчували постійну підтримку дружини. Залишаючись в тіні своїх великих мужів, ці жінки заслуговують не меншого шанування, бо вони були учасниками їхніх звершень.

Однак не варто забувати і про себе і не зовсім розчинятися в тіні чоловіка. Необхідно постійно розвиватися і вдосконалюватися, змінюватися, щоб завжди залишатися цікавою. Зробивши себе невід’ємною супутницею і учасником всіх починань для свого чоловіка, жінці не варто більше турбуватися про те, що, досягнувши вершини, чоловік її кине, так як він вже не зможе обходитися без неї.

Успішний чоловік – це найчастіше заслуга його розумної дружини, яка зуміла помітити і направити його здібності в потрібне русло. Звідси напрошується висновок: для того щоб жити з успішним чоловіком, потрібно бути успішною дружиною.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...