Успішні жінки ніколи не говорять цього

Успішні жінки ніколи не говорять цьогоЖінки, що домоглися кар’єрних висот, знають ціну словам і ніколи ними не розкидаються. Хочеш бути успішною? Пам’ятай: “Слово срібло, а мовчання – золото”.

“Я не знаю як це зробити!”

Популярні бізнесвумен – дівчата спритні. Навіть якщо вони не знають, що робити в певній ситуації, вони з’ясують це дослідним шляхом. Вони спостерігають за іншими, задають питання і досліджують тему. Завдяки цим маніпуляціям жінки в бізнесі домагаються визнання і успіху.

“В мене немає на це часу”

У кожного з нас є всього 24 години на добу. Ким би ми не були. Вся справа в умінні розставляти пріоритети і володіти навичками тайм-менеджменту. Якщо ти говориш, що у тебе на це немає часу, значить шукаєш причину не робити.

“Так” (в будь-якій ситуації)

Можливо звучить суперечливо, але говорити “ні” – це велике мистецтво. Ми не можемо витрачати свої сили і енергію на “непотрібних” людей, ідеї, проекти. Умій відмовляти, якщо не бачиш перспективи – це заощадить твої час і сили.

“Мені за це платять дуже мало”

Давай будемо чесними, ні одна людина на планеті не вважає, що його праця оцінюється по достоїнству. Пам’ятай: ти можеш отримати з будь-якої справи більшу вигоду, ніж гроші. Наприклад, корисні знайомства або нові навички.

“Це не справедливо”

Погодься, життя взагалі штука несправедлива. Успішні жінки ніколи не будуть жертвами обставин, адже вони тримають вузди управління. Вони всі сили кидають на вирішення проблеми, а не пливуть за течією. Жалість до себе – це марна трата часу.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...