• Без категорії

Учені: не варто кидати спроби завагітніти після викидня

Учені: не варто кидати спроби завагітніти після викидня
Британські дослідники з Університету Абердіна під керівництвом Сохині Бхаттачар’ї вивчили дані 30-ти тисяч жінок, які не зневірялися після невдалої вагітності і зразу ж повторно намагалися зачати дитину.

Фахівці з’ясували, що жінки, що завагітніли протягом 6 місяців після викидня, в 85% випадків народжували здорову дитину. А ось вірогідність народити міцненького малюка у тих, хто завагітнів аж через 2 роки після викидня, знижується до 73%!

Учені довели, що в першій групі жінок частота пологів з допомогою кесаревого розтину, передчасних пологів, а також народження дітей з низьким вагою була нижчою, ніж в другій.

В даний час фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я рекомендують жінкам відновити спроби завагітніти не раніше ніж через півроку після викидня. Сохині Бхаттачар’я відзначила, що для жінок старше 35 років таке зволікання лише збільшує ризик повторного викидня.

Дослідницькій групі Софі так і не вдалося відповісти на питання, чому ж відкладання нових спроб завагітніти відразу після викидня негативно позначається на здоров’я малюка.

Згідно з одним з припущень, гінекологічні проблеми, що стали причиною першої невдалої вагітності, лише посилюються з часом. Крім того, за словами вчених, жінки, що намагаються завагітніти повторно, схильні вести здоровіший спосіб життя.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...