У сексу є свій колір

У сексу є свій колірКолір несе в собі інформацію, що проходить мимо нашої свідомості, прямо на рівень підсвідомості. А підсвідомість, як відомо, нам не владна. Деколи чоловік не може пояснити словами, чому, наприклад, «так і з’їв би ту блондиночку в оранжевому сарафані». І йому навіть в голову не приходить, що ним маніпулюють.

Сім фактів про білий колір:

1. Жінка у всьому білому притягує не менше уваги чоловіків, ніж жінка в червоному;

2. Цей колір володіє могутньою привабливою сексуальною дією;

3. Що не має домішок, білий колір асоціюється з чистотою, невинністю, надійністю і т.п.

4. На противагу чорному, біле сприймається чоловіком як поступливе, ласкаве, доступне і м’яке.

5. В очах чоловіка, жінка в білому податлива і готова втілити в життя всі його сексуальні фантазії і задумки. Саме тому героїня багатьох чоловічих фантазій – покоївка, медсестра в білих панчішках, або гімназистка в білому гольфі і фартуху.

6. Якщо жінка в білому, то вона може розраховувати на ініціативу чоловіка в ліжку, їй залишиться розслабитися і відпочити.

7. Білі груди з рожевим соском для чоловіка – символ тепла і податливості.

Сім фактів про чорний колір:

1. Від жінки в чорному чекають бурхливої ініціативи: "чорна кішка" верховодить, а чоловіку залишається тільки одержувати задоволення.

2. Чорний – колір влади, а так само нічних пристрастей.

3. Малюючи в своїх думках жінку в чорному, чоловік підсвідомо хоче від неї прояву ініціативи і незвичайних бажань: прикувавши його наручниками, віддасться, упиваючись в нього зубами.

4. Смугляві груди з темним соском чоловіку здаються пружними, пристрасними і тугими.

5. Довге чорне плаття з глибоким вирізом на спині або шкіряний сарафан, одягнений на голе тіло – найсексуальніші наряди.

6. З часів художника Тулуз-Лотрека, що малював паризьких співачок, довгі чорні рукавички вважаються найсексуальнішим аксесуаром.

7. Для того, щоб назавжди залишитися суперсексуальною пані для чоловіка, достатньо бути в чорних панчохах в ліжку.

І сім про червоний:

1. Червоний колір – динаміт! У сексуальному плані він вибухонебезпечний.

2. Від жінки в червоному чоловік хоче тільки сексу.

3. Від яскраво-червоного серцебиття чоловіка частішає.

4. Для його підсвідомості, червоне одіяння – це запал, збудження, сильні емоції і обопільне бажання! Коли до чоловіка наближається жінка в червоному, він впевнений, що вона теж хоче, інакше для чого вона наділа це червону сукню?

5. У чоловіка, під дією червоного, виділяється адреналін, підвищується тонус організму в цілому, він готовий скоювати подвиги, не віддаючи собі звіту в діях і бажаннях.

6. Чорно-червоний колір сприймається чоловіком як "нічний", зі всіма витікаючими…

7. Надівши червоне, будьте готові, що від вас чекають бурхливої пристрасті.

Рожевий

Насичений рожевий колір – символ романтичного інтиму, захопленості і любовних надій. Оточіть себе рожевими речами, якомога частіше носіть рожевий одяг, і незабаром чоловік, загіпнотизований, прискакає з букетом квітів. Коли чоловік закоханий, в думках і мріях він представляє об’єкт свого зітхання в рожевому, навколишній його світ і взагалі життя, набуває рожевого кольору.

Джерело: sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...