• Без категорії

У секс-шоп вперше?

У секс-шоп вперше? Рано чи пізно, але перед кожною парою, будь вони чоловік з дружиною або просто коханцями, постає питання про необхідну різноманітність або просто інших відчуттях в своїх інтимних відносинах.

Отже, ви зайшли в секс-шоп. З чого ж почати?

– Перше, що можна запропонувати – це еротична нижня білизна. Не сексуальна, а саме еротична. Це ліфи з голими грудьми, трусики з розрізами на інтимних місцях, білизні з латексу і шкіри. Воно збуджує не тільки того, кому воно демонструється, але і того, на кому така білизна одягнена.

Окрема категорія інтим товарів секс-шопа – це ролева білизна. Коли один з партнерів одягається в наряд, наприклад, медсестри, зайчика, кішки, поліцейського або пожежника і ін.

– Можливі варіанти сумісного використовування інтим товарів секс-шопа обома партнерами. Наприклад, вібруючі кільця. Такі кільця одягаються на основі статевого члена чоловіка, надаючи дію ерекційного кільця (еластичне кільце здавлює пеніс, продовжуючи час статевого акту, покращує ерекцію. В той же час, в багатьох позиціях це ж кільце, маючи різні форми, надає вібраційну дію на клітор жінки.

– Для тих, хто хоче зайнятися анальним сексом мастило на водній або жировій основі просто необхідне. У секс-шопе Ви знайдете різні знеболюючі і розслабляючі змазки. Також якщо є потреба у вагінальних змазках – їх велика кількість (змазки з ноноксинолом і мірамістином, на силіконовій основі, ароматизовані, водорозчинні). Не забудьте про змазки для орального сексу з різними ягідними і фруктовими смаками.

– Вагінальні кульки – відмінний спосіб натренувати м’язи піхви. Починати можна з найбільших пластикових кульок (3-4 см в діаметрі), поступово ускладнюючи собі задачу і тренуючись з важкими маленькими кульками із зміщеним центром ваги.

– Жінці варто спробувати будь-який з кліторальних стимуляторів. Вони бувають різних кольорів і форм. І у вигляді черепашки, і у вигляді черепашок, і забавних стільчиків.

– Фалоімітатори потрібні для підтримки фізичної форми жінки. Як фіззарядка. Наприклад, коли чоловік виїжджає надовго, а змінювати не хочеться або ні з ким, фалоімітатор допоможе тримати в тонусі жіночу сексуальність і чуттєвість.

На Заході мати гумовий член для заміжніх пар – цілком нормальне явище, він є майже в кожній сім’ї.

Наші люди тільки придбавають звичку ходити в секс-шоп.

– Насамперед, природно, в очі впадають члени. Коричневі, яскраво-рожеві, природного забарвлення, прозорі, з лелітками, члени подвійні Розрізняються розмірами і матеріалами.

– Практично така ж гідність у силіконової вагіни: вона не завагітніє, навіть якщо ти кінчиш в неї три рази підряд у середині місяця.

– Смішні сувеніри добре дарувати улюбленим людям з приводу і без нього. Якраз таких речей в секс-шопах повно: гребінець для волосся з ручкою у формі ерогованного члена, міні-вагіна на ніжках, яка стрибає, коли її заводиш, заколочка-груди жіночі, член-ручка кулькова, магнітики на холодильник у формі циць, підставки для олівців у вигляді піхви…

– Якщо сором’язливо йти в аптеку, сміливо відправляйся купувати презерватив в секс-шоп. Тут тобі слова упоперек не скажуть (і навіть не подумають). Порадять і розповідять. Знайдуться навіть такі рідкісні для звичних аптек презервативи для анального сексу, а також презервативи химерних форм, запахів і смаків.

Сподіваємося, сумнівів у вас не залишилося: відвідувати секс-шоп просто необхідно!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...