У пологовий будинок їдемо раніше пологів

У пологовий будинок їдемо раніше пологівКоли заповітний день все ближче і ближче, твої думки зосереджені на одному: швидше б народити здоровеньку дитину. Так і буде! Але покладатися лише на природу, мабуть, необачно. В кінці-кінців, не дарма існує медицина! Без показань наврядчи потрібно лягати в пологовий будинок наперед. Але якщо вони є, то діяти інакше було б безвідповідальне.

"Вагітні" страхи?

Добре, якщо ти спокійна і насолоджуєшся останніми тижнями. А якщо ні? Адже майбутні мами надзвичайно емоційні, і тривога – одне з найсильніших відчуттів. Ти мучишся сумнівами: чи все буде в порядку? А раптом на дорозі виникне пробка? Що якщо пологи будуть стрімкими? Цілком зрозуміло твоє бажання все передбачити і в потрібний момент виявитися під наглядом лікаря.

Проте страх – не кращий порадник для майбутньої мами. По-перше, ти переживаєш стрес і емоції передаються малюкові. По-друге, така важлива справа, як пологи, не терпить поспіху. Наврядчи малятку сподобається, якщо ти насолоджуватимешся виглядом з вікна пологової палати замість того, щоб радіти спілкуванню з близькими. Крім того, в пологовому будинку до пологів є ризик одержати зайві медичні призначення. А вам з карапузом ні до чого "хімія".

Отже перш, ніж ухвалювати рішення про термін поїздки в пологовий будинок, розберися в собі. Поговори з коханим, розкажи йому про свої відчуття. Може, тобі варто ще раз все зважити?

Проте якщо тривога така сильна, що в пологовому будинку ти відчуватимеш себе в більшій безпеці, ніж удома, то дій. Головне, твій спокій.

Жорсткий мотив

-Високий тиск, особливо в поєднанні з головним болем або тяжкістю в потилиці може вказувати на початок гестоза – ускладнення третього триместра вагітності. Тобі необхідно буде знаходитися під спостереженням цілодобово, щоб вчасно одержати допомогу.

-Лягай у пологовий будинок наперед при важких патологіях серця, нирок, аутоіммунних захворюваннях. Лікарям важливо не допустити передчасних пологів.

-Багатоплідна вагітність, вагітність в результаті АЧ (екстракорпорального запліднення), – також є підставою для оформлення в пологовий будинок раніше. Про всяк випадок.

-При резус-конфлікті також лікарі наполягають на очікуванні пологів під наглядом.

-Якщо лікар запідозрить загрозу передчасних пологів або у тебе були викидні, то чекати заповітного дня потрібно однозначно в пологовому будинку.

-Переношування вагітності також вимагає уваги. Буває помилкове і істинне переношування. У першому випадку йдеться про невірно підраховані терміни вагітності. Таке часто буває, адже малюк розвивається нерівномірно і лікар навіть по УЗД може помилитися.

Але при істинному переношуванні пологи необхідно стимулювати. Плацента вже не справляється зі своїми функціями і малюка недоотримує кисень. У пологовому будинку після 40-го тижня лікарі постежать за вами з малятком і визначать, чи варто втручатися в природні процеси

Перевірте чийого виробництва у вас меблі в палаті. Якщо у вас мебель медицинская Донецк випустив або закордонна, значить причин турбуватися, що вона підведе майже немає.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...