У КОХАННІ ТА ЗЛАГОДІ: 20 ЩОДЕННИХ ЗВИЧОК ЩАСЛИВИХ ПАР

Не секрет, що стосунки – це щоденна праця. І залишатися у стані «метеликів у животі» з часом все важче. Побут і рутина витісняють романтику, але ми підкажемо, як повернути тепло та щастя у стосунки. Це дуже просто. Отже, щасливі пари:

 1. Знаходять час один для одного

Багато пар потрапляють у вир щоденних справ і перестають проводити разом час. Але ж так не можна! Нехай навіть 30 хвилин за вечерею, але ви маєте побути разом. Не втрачайте один одного!

 1. Завжди цілуються перед сном

Ця звичка банальна, але насправді особлива. Важливо пам’ятати, що навіть у сварці ви повинні слідувати своєму вечірньому ритуалу. Завжди цілуйтесь на ніч.

 1. Знають, наскільки важливою може бути фраза «Я люблю тебе»

«Я люблю тебе» – така проста, але така глибока фраза. Час дорогий, а життя коротке, завжди нагадуйте тим, кого любите.

 1. Діляться своїми почуттями

Смішно, як часто ми забуваємо, що наші партнери не вміють читати думки. Здорова звичка, яку практикує будь-яка щаслива пара – це, безумовно, спілкування. Якщо вас щось засмучує, повідомте про це партнера. Як ваш партнер може вирішити проблему, якщо він не знає, що вас це турбує? Не забувайте, що вам слід спілкуватися і тоді, коли ви щасливі. Якщо ваш партнер робить щось, що вам подобається, обов’язково повідомте йому про це.

 1. Вивчають мову кохання одне одного

Вражаюче, але ми не всі любимо однаково. Насправді у багатьох пар різні мови кохання, і вони навіть не усвідомлюють цього. Це може призвести до багатьох суперечок. Коли ви вивчите мову кохання свого партнера і почнете любити його так, як він хоче, ви помітите суттєві покращення у стосунках. Перевірено!

 1. Ходять на побачення

Багато щасливих пар влаштовують раз на тиждень побачення. Це не обов’язково має бути екстравагантне побачення з квітами та рестораном. Нехай це буде похід у боулінг чи парк.

 1. Жертвують

Якщо у вас серйозні стосунки, то в той чи інший момент вам доведеться чимось пожертвувати. Це може бути щось просте, наприклад перегляд фільму, який ви не хочете, але зробите це, щоб ощасливити вашого партнера.

 1. Дають простір

Давайте будемо чесними, приємно проводити час зі своїм партнером, але також корисно проводити час із друзями та навіть на самоті. Щасливі пари дають один одному простір та дозволяють один одному поспілкуватися із друзями.

 1. Разом сміються

Найкраща звичка щасливих пар – сміятися разом. Вони веселяться і не бояться здатися безглуздими один перед одним.

 1. Завжди підтримують одне одного

Щасливі пари підтримують одне одного, навіть якщо вони не завжди погоджуються на 100%. Вони лояльні, а у разі розбіжностей – конструктивно розмовляють.

 1. Не підвищують голос

Щасливі пари мають звичку не підвищувати голос у разі розбіжностей. Аргументи не почують, якщо їх прокричати.

 1. Не здаються

Звичайно, у стосунках буде багато суперечок, розбіжностей та питань. А щасливі пари ніколи не здаються у важкі часи – вони знають, що зрештою зможуть разом пройти через це.

 1. Слухають

Найкраще, що ви можете зробити для свого партнера, це по-справжньому його вислухати. Приділіть усю свою увагу партнеру, коли він з вами розмовляє.

 1. Не порівнюють

Так легко порівнювати свої стосунки із чужими. Ми всі грішимо цим. Але щасливі пари вважають за краще не порівнювати. Вони розуміють, що ідеальних стосунків немає. Ви також не знаєте, що знаходиться за зачиненими дверима.

 1. Ризикують

Щасливі пари разом ризикують. Не все треба планувати. Вони вважають за краще бути спонтанними і робити те, що виходить за межі зони комфорту, тому що ці моменти можуть залишити спогади.

 1. Не залучають інших

У наші дні соцмереж, світу не потрібно знати про ваші проблеми у стосунках. Краще зберегти інтимність між вами двома.

 1. Зберігають зв’язок

Щасливі пари мають звичку спілкуватися протягом усього робочого дня. Навіть якщо це текстове повідомлення: «Сподіваюся, у тебе добрий день. Люблю».

 1. Роблять сюрпризи

Це завжди приємно вражає партнера. Чи то домашня їжа чи квіти – маленькі сюрпризи завжди вітаються.

 1. Знаходять час для близькості

У більшорсті щасливих пар близькість грає величезну роль. І тут не тільки про секс. Виявляйте прихильність, тримайтеся за руки, часто обіймайтеся, щодня цілуйтесь і не втрачайте романтичної іскри.

 1. Ставлять цілі

Щасливі пари мають звичку ставити спільні цілі. Вони знають, чого хочуть досягти задля свого щасливого майбутнього.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...