У чому причина надмірної влюбливості?

У чому причина надмірної влюбливості?Життя цих людей нагадує марафон: від партнера до партнера. Екзистенціальна легкість, радісний душевний підйом – романтична закоханість звільняє нас від сумнівів, додає життю цілісність і визначеність. Вони закохуються з першого погляду, і так само легко забувають про вчорашні почуття. Чому так відбувається?

Втеча від реальності

Зайве влюбливі – великі мрійники. Краще всього вони почувають себе в світі власних фантазій. І у відносинах з іншими людьми схильні бачити не реальну людину, а той образ, який намалювали в своїй уяві". Але як тільки стає очевидно, що предмет їх любові не відповідає ідеалу, вони залишають його і приступають до пошуку нового.

Захист від розчарувань

До любовних пригод (часто несвідомо) прагнуть і ті, хто потребує сильних почуттів, пристрасті, кому необхідно бути на піку переживань і завжди почувати себе "господарем" любовних відносин. Потреба в цьому така сильна, що людина не може зупинитися. Таких людей страхає можливість потрапити в залежність від коханої людини, прив’язатися до неї і відчути сильний біль при розтаванні, якщо відносини завершаться.

Порятунок від самотності

Нерідко постійно закохуються й ті, хто з дитинства відчуває дефіцит любові, уваги і підтримки близьких людей. Нестачу любові вони заповнюють, закохуючись самі. Гостро відчуваючи свою самотність (часто почувають себе кинутими, безпорадними) і пустоту (відсутність життєвих орієнтирів), вони сподіваються: інша людина дасть їм те, в чого вони так потребують, – турботу, кохання, наповнить їх життя смислом. Їх закоханість часто стає причиною депресії: адже, як тільки об’єкт любові зникає, з ними знов залишаються лише самотність і пустота.

Що робити?

Зрозуміти причину

Причина вашої потреби бути закоханим(ою) виникла багато років тому, ще в дитинстві. Спробуйте зрозуміти, які образи або розчарування ви зараз намагаєтеся заповнити, постійно закохуючись. Запитайте себе: "Чого я шукаю в любові?", "Чого я чекаю від партнера і що одержую завдяки відносинам з ним?"

Визнати реальність іншої людини

Любити – означає визнати за партнером право на індивідуальність (адже реальна людина завжди відрізняється від того образу, який ми малюємо в своїй уяві). Тільки приймаючи кохану людину такою, якою вона є, можна вийти з замкнуого кола емоційної залежності і створити гармонійні партнерські відносини.

Знайти нове джерело для сильних емоцій

Відсутність сильних емоцій нерідко стає причиною фрустрації – тривоги, розчарування, відчуття безвихідності. Спробуйте знайти джерело яскравих переживань в чомусь іншому: займіться активним спортом, мистецтвом, частіше подорожуйте.

Читай також статтю – 5 помилок про любов

Джерело: www.sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...