• Без категорії

У чому чоловіки ніколи не зізнаються

strahВаш коханий говорить вам все і між вами немає, не було і не буде ніяких секретів. Як же це прекрасно і як романтично! Однак, у чоловіків таки є свої маленькі таємниці, про які жінка ніколи не дізнається. Ось найпоширеніші речі, які чоловіки приховують від жінок.

Чоловіки сумніваються в успішності сексу

Так, уявіть собі. Навіть супермачо і сексуальний гігант періодично відчуває страх «вийде — не вийде?». Для чоловіка успіх в сексуальних відносинах має величезне значення, саме тому дуже важливо не впасти в бруд обличчям. Чоловік може маскувати свій страх, але він точно буде хвилюватися за результат, оскільки це характеризує його саме як чоловіка. Природно, розповідати про свої страхи партнерці він не стане. Тактовна дружина (коханка) повинна вміти дати своєму чоловікові відчуття впевненості у своїх силах і говорити, що вона задоволена результатом.

Чоловіки бояться заробляти менше, ніж жінка

Чоловік завжди хоче бути сильнішим за жінку. І, в першу чергу, це стосується, звичайно, фінансів. Якщо він заробляє менше або втратив роботу, то буде відчувати себе не в своїй тарілці через те, що не він, а жінка є годувальницею родини. При цьому чоловік може не зізнатися в цьому і продовжувати весело посміхатися і жартувати, роблячи вигляд, що йому все одно. Повірте — йому далеко не байдужа ця ситуація. Часто на перших етапах знайомства з жінками чоловіки соромляться зізнатися в тому, що працюють на не дуже престижній роботі або низькооплачуваній посаді саме з цієї причини. Підсвідомо вони відчувають, що повинні перевершувати свою жінку в питанні заробітку.

Чоловіки так само чутливі, як і жінки 

Просто вони не говорять про це і проявляють свої емоції дуже стримано. Саме тому на класичне запитання жінки «Що ти відчуваєш?» чоловік часто не може нічого відповісти. Він просто не може пояснити своїх відчуттів, але це зовсім не означає, що їх немає. Чоловік, який щиро прив’язаний до своєї коханої, але ніколи не говорить їй про свої почуття — явище більш, ніж середньостатистичне. Адже підсвідомо чоловіку  здається, що подібне зізнання  — прояв слабкості. Крім того, є речі, про які чоловік не скаже жінці, аби не образити її. Тому не ставте своєму коханому питань, відповідь на які може бути нечесною (на кшталт «Любий, тобі не страшно зі меною їздити, коли  я за кермом?). Так само безглуздо питати, про те, чи товста ви, чи смачний вийшов салатик з селери і чи сильно ви постаріли за десять років. Бувають, звичайно, і паталогічно чесні індивіди, але, як правило, навіть такі чоловіки з часом набувають мудрості у спілкування з жінками і вчаться тактовно відповідати на подібні питання.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...