Твої вороги №1: ТОП-6 найбільш шкідливих продуктів

твої ворогиВиключити їх з раціону, і ти позбудешся акне і зайвих кілограмів

Навіть якщо ти задоволена своєю зовнішністю, раз і назавжди викресли ці продукти з раціону. Вони викликають залежність, руйнують твоє здоров’я і красу.

Пристрасть до наступних продуктів виявляється не тільки зайвими сантиметрами на талії, але і у вигляді висипів на шкірі. Категоричне “ні” цим продуктам стане кращим детокс для твого організму.

Чіпси

Картопляні снеки – джерело жиру і найголовніший канцероген. При смаженні в чіпсах виробляється речовина акриламід, яке сприяє виникненню ракових пухлин. Також в чіпсах міститься величезна кількість солі і ароматизаторів, які затримують зайву воду в організмі, не дозволяють схуднути, а також викликають захворювання нирок, непрохідність судин і біль в суглобах.

Газована вода

Солодка газована вода – це підфарбована і підсолоджена вода, яка втрачає всі корисні властивості і перетворюється в лютого ворога для твого організму. Для додання смаку в газовану воду часто додають речовину аспартан, яке сприяє ожирінню і виникнення діабету. Також солодка вода може привести до утворення каменів в нирках і хвороб шлунково-кишкового тракту.

Ковбаса і сосиски

Шкода таких м’ясних виробів полягає в тому, що до складу сосисок, сардельок і ковбас входить величезна кількість ненатуральних підсилювачів смаку, ароматизаторів, консервантів і прихованих жирів. Склад цих продуктів не має нічого спільного з натуральним м’ясом.

Шоколадні батончики

На відміну від плиток чорного гіркого шоколаду, до складу шоколадних батончиків додають шкідливі для здоров’я цукрозамінники, домішки і ароматизатори. Вони лише додають продукту калорійності і не несуть жодної користі.

Жирне м’ясо

У дуже жирному м’ясі (свинині, беконі) міститься холестерин, який забиває стінки судин, утворює тромби і може бути навіть небезпечний для життя.

Готові соуси

Строкаті баночки з соусами, кетчупами і майонезами виглядають дуже заманливо. Однак в їх складі немає нічого корисного і натурального. Намагайся готувати подібні діпи самостійно – по-перше, це нескладно, а по-друге, домашній соус не перетворить корисну страву на шкідливу однією своєю присутністю.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...