Творчий початок у дитини

творчий початок у дитиниБагато батьків прагнуть розвинути в своїх дітях творче начало. Експерт в області виховання дітей, Адам Грант пропонує свою стратегію виховання творчої дитини.

Головне – це зробити акцент у вихованні на цінності, а не на правилах. Навчіть дитину цінувати все, що її оточує. Поважати батьків, старших. Цінувати вашу працю. Бути вдячним. Не заганяйте її в жорсткі рамки «треба» і «повинен». Це найсерйозніша помилка більшості батьків.

Ті, хто веде переговори зі своїми дітьми і в вихованні акцентуються на цінностях, в результаті отримують набагато більше. Такі діти, з часом, починають самостійно аналізувати те, що відбувається навколо, на основі закладених цінностей, робити власні висновки. Вони з легкістю беруть на себе відповідальність. Мають свою думку і можуть гідно протистояти іншим людям, захищати себе.

Дайте можливість вибору своїй дитини! Нехай вона самостійно вибирає собі хобі. Чи це будуть танці,  чи музика, малювання або карате. Дайте їй можливість знайти себе і зрозуміти, що їй дійсно цікаво!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...