Твій сексуальний імідж

Твій сексуальний іміджСексульний образ жінки впливає на її постільні звички. Отже, Ви…

Ви – консерватор. Ви, згідно добрим і старим традиціям, віддаєтеся чоловіку так, як це зручно і подобається йому. Домінуюча роль самця не викликає у вас ніяких заперечень. І хоча, можливо, така форма взаємин вас обох влаштовує, з часом ваш секс стане рутинним, ви відчуватимете себе нещасною, а вашого чоловіка потягне до розкутішої жінки. Подумайте про це!

Ви – байдужа. До сексу ви ставитеся як до обтяжливого непорозуміння і займаєтеся цим, не одержуючи ніякого задоволення. Таку протиприродну поведінка і стилем-то назвати не можна, швидше діагнозом – фригідність, наприклад. Це виправдано тільки, якщо сексуальність загнана в підпілля, а партнер жахливий. Але загляньте глибоко в себе, адже іноді байдужість викликана просто лінню.

Ви – авангардна. Ви не розпусна, просто жінка передових сексуальних поглядів (швидше за все не тільки сексуальних). Ви не схильні пригнічувати в собі природу, формуючи у себе непотрібні комплекси, а звикли самовиражатися повною мірою. Проблема, найшвидше, криється в нерозумінні партнером вашої авангардності.

Ви – ділова. Ви знаєте, чого хочете в ліжку. І прямо про це говорите. Це не так вже і погано. Але суха і безапеляційна форма спілкування може зіпсувати всю справу. Підсвідома інформація про те, що чоловік повинен верховодити в ліжку, вносить смуту в душу партнера, і невідповідність вашої поведінки його планам викликає в ньому бурю протестів і прагнення поставити вас на місце.

Ви – романтична. Вам подобаються красиві зі смаком обставлені відносини: море свічок, повільне роздягання, довга прелюдія, пристрасні слова. Більшості чоловікам така програма теж до смаку, але не частіше, ніж раз на квартал. Ваші сентиментальність і схильність до ідеалізації дещо відводять вас від реального життя.

Ви – екстравагантна. Одного разу вам здалося, що природний темперамент і особливості вашої жіночності, даровані вам самою природою, чоловікам нецікаві. І тоді ви вибрали епатажний метод залучення до себе партнерів. Безумовно, така тактика працює відносно деяких чоловіків, але багатьох це лякає, адже відчувається, що поведінка неприродна. Ви силуєте таким чином свою природу, і замість того, щоб йти за своїми бажаннями, ви зайняті винаходом все нових сексуальних фокусів. Цей театр, можливо, і цікавий, але ж ваші справжні бажання залишаються нереалізованими. А чи справедливо це?

Ви – образлива. Ви закриті і рідко буваєте щирими, тому партнер завжди знаходиться в невіданні з приводу того, задовольняє він вас чи ні. Тільки по напруженому мовчанню або відмові від близькості він може зрозуміти, що щось зробив не так. Але що саме, для нього, найшвидше, загадка. Чоловік, який налаштований на відкриті партнерські відносини, довго цього не витримає. Байдужий же партнер, стурбований своїм задоволенням, може протягом років тягнути лямку сумісних відносин. Але задумайтеся, чи потрібен вам такий чоловік?

Ви – грайлива. Секс для вас – це захоплююча гра, в якій може існувати маса варіантів. Біда більшості людей у тому, що вони дуже серйозно відносяться до сексу, дуже хвилюються з приводу власного успіху в цій справі, не дозволяють собі елементарно подуріти. В результаті в інтимній обстановці вони відчувають себе скутими і поводяться "як треба" з їхньої точки зору, а ви – "як хочеться", чим забезпечуєте собі вищу якість сексуального життя. Так тримати! Звичайно, багато що залежить від партнера, чи здатний він підтримати гру, але ви майже будь-якого зможете захопити в цей захоплюючий світ любові. Втім, виключення все-таки бувають.

А якими хочуть бачити жінок – чоловіки?

Джерело: elitensk.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...