Трудоголіки: як будувати відносини, якщо робота на першому місці

трудоголікиПроблема партнерів-трудоголіків більше не в тому, що у них практично немає вільного часу. Головне питання – як вони взагалі користуються своїм часом і які їхні пріоритети.

Пріоритети

Почнемо здалеку – ефективність будь-якої справи залежить від грамотного плану. У списку справ на першому місці мають стояти ті, які представляють найбільшу цінність для реалізації проекту. Решта цілей повинні розташовуватися в порядку зниження значущості. Згодом, коли виникає дилема, чому віддати перевагу, труднощів не виникне – звичайно ж, більш вагомим для проекту справам.

Зараз ми говоримо про пари, для яких їх відносини є великою цінністю, проте ці люди не знають, як їх підтримувати при хронічній нестачі часу. Тому партнерам важливо визначитися зі своїми пріоритетами. Чому вони приділяють несподівано вивільнені хвилини? Щоб продовжувати збільшувати доходи, будувати кар’єру або зміцнювати відносини? Адже для підтримки ніжних почуттів достатньо написати смс, електронне повідомлення або купити симпатичний презент. Погодьтеся, це забирає не багато часу. Питання в тому, що для людини важливо?

Вірно, тут є ще один момент – планування. Коли пріоритети у наших трудоголіків збіглися, важливо прописати час, який вони б приділяли тільки своєму партнерові. І не варто сподіватися, що станеться диво, і подружжя якимось чином опиниться в обід в одному кафе. Причому, обом треба бути готовими чимось жертвувати, щоб опинитися у встановлений час в запланованому місці. Потрібно буквально викуповувати час один для одного, «оплачуючи» його якимись не глобальними робочими інтересами. Можливо, в ці хвилини доведеться поставити свій смартфон в режим польоту.

Спілкування – база, на якій будуються будь-які відносини. Краще приділяти один одному щодня по 20 хвилин, ніж раз на місяць 10 годин. Так, трохи, але варто почати це практикувати, і можна виявити ще масу різних приводів висловити своєму партнеру любов і повагу.

Головне – задатися метою хоча б трохи впроваджувати в свої відносини корисні звички спілкування.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...