Три тропічних фрукти, які необхідно їсти вагітним

тропічні фрукти для вагітноїІснує думка, що цитруси небезпечні для вагітних. Багато лікарів радять насторожено ставитися до яскравих фруктів, оскільки яскраве забарвлення свідчить про підвищений вміст того чи іншого вітаміну.

Звичайно, цитруси їсти можна і навіть потрібно, але робити це слід у помірній кількості. А деякі фрукти є особливо корисними під час вагітності. Про них і піде мова.

Апельсини

Всі знають, що апельсини – джерело вітаміну С, але до того ж вони багаті й іншими корисними для організму вагітної жінки вітамінами, такими як А, В, Р. Деякі медики радять вживати не тільки м’якоть апельсина, але і кісточки, тому що в них присутні такі елементи, як кальцій, калій і магній.

А в шкірці апельсина міститься в два рази більше вітаміну С, ніж у самому фрукті. “Шкірку апельсина можна додавати в різні страви, як натуральний ароматизатор”, – говорить відомий дієтолог з Індії Шобл Шастрі.

Різні дослідження показали, що вживання апельсинів збагачує організм вагітної жінки вітаміном С, завдяки чому у майбутньої мами знижується ризик алергії і сприятливо впливає на мозок дитини. Крім цього, в апельсинах міститься фолієва кислота, яка запобігає багатьом вродженим хворобам.

Ківі

Ківі є джерелом фолієвої кислоти. Також в ківі містяться вітамін С, калій, фосфор і мідь. Відутність холестерину, цукру і жиру роблять цей фрукт ще більш корисним для дитини.

Таким чином, вживання ківі допомагає стабілізувати рівень глюкози в крові, вирішити проблеми з запорами і здуттям живота. А калій і магній дуже корисні для роботи серцево-судинної системи.

Грейпфрут

Ще один корисний для вагітних жінок цитрус, який містить в собі вітаміни А, С, Е, РР, фолієву кислоту, бета-каротин, тіамін, піридоксин, калій, кальцій, магній. Він сприяє регенерації тканин, відновленню шкірного покриву і просто необхідний майбутній дитині для росту, правильного розвитку скелета і здоров’я зубів. Грейпфрут, як і ківі, позбавляє вагітних від запорів і налагоджує роботу кишечника. Також цей чудовий фрукт нормалізує діяльність щитовидної залози, наднирників і нервової системи.

До всіх цих корисних властивостей можна додати те, що грейпфрут не викликає алергії ні в мами, ні у дитини.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...