• Без категорії

Три чоловічі звички, з якими не зможе змиритись жінка

Три чоловічі звички, з якими не зможе змиритись жінкаРозкидати пасту по всій ванній під час чищення зубів, залишати шкарпетки посеред кімнати і йти – це далеко не ті звички, які дають жінкам привід ображатися. Навпаки, якщо жінка любить чоловіка, на деякі неприємні їй аспекти його життя вона готова не звертати уваги. Однак існують звички, здатні перетворити будь-якого чоловіка поодинці. Нижче – три найгірші манери чоловічої поведінки, про які знають далеко не всі.

№1. Йти їй на поступки під час її істерик

Психологи стверджують, що жінка, любляча чоловіка, не може висловлювати невдоволення його рішеннями і тим більше – закатувати істерику. Чоловіки, яким доводиться миритися зі скандалами, повинні розуміти, що їх, швидше за все, не цінують на всі 100%.

Жінки просто терпіти не можуть чоловіків, які намагаються їм всіляко догодити під час скандалу – це ознака слабкості. Природно, кожна дівчина періодично закочує істерику за безглуздим приводу. Але чоловік повинен сприймати це як перевірку і не йти на поводу. Інакше проблеми у відносинах неминучі.

№2. Питати у неї дозвіл і вибачатися без належного приводу

«Вибачте, а можна взяти ваш номер телефону?» – Ця і подібні до неї фрази є ознакою чоловіки, повністю невпевненого в собі.

Споконвік чоловік був головним і ніколи не мав вибачатися за свої дії. І коли, наприклад, дівчина відсторонюється після поцілунку, і чоловік починає вибачатися – це погано. Жінки про це не говорять, але така поведінка їх дуже дратує і говорить про те, що чоловік не гідний поваги.

№3. Робити з неї принцесу

Немає нічого поганого в тому, щоб ставитися до дівчини добре. Проте ні за що не можна ставити її на п’єдестал і день від дня потурати бажанням. Про це говорив сам Пушкін: «Чим менше жінку ми любимо, тим більше подобаємося ми їй».

Чому так? Справа в тому, що надто трепетне ставлення до жінки на першому етапі свідчить про те, що вона у чоловіка єдина, а тому так цінна. Висновок? Чоловік не подобається іншим, щось у ньому не так. Тому не треба робити з жінки принцесу, особливо тоді, коли вона цього не заслуговує. Ставитися до жінки, як до королеви, варто тільки тоді, коли вона повністю віддана чоловікові і, швидше за все, є дружиною.

Комусь може здатися, що у нього немає вище перелічених звичок. Але проаналізувавши свою поведінку, будь-який чоловік напевно помітить, що він не раз давав жінкам привід зневажливо ставиться до себе. Нехай і не усвідомлено.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...