Тренування після пологів: вправи

Тренування після пологів: вправи
Вітаємо з народженням малюка! Тепер, коли ви відчуваєте себе краще після пологів, ви можете приступити до занять, які допоможуть вам відновитися.

Представляємо вам комплекс вправ після пологів, які є безпечними для більшості жінок. Як тільки ваш лікар дозволить, ви можете почати їх виконання:

Що таке вправи Кегеля?
Це скорочення внутрішніх м’язів, за допомогою яких зміцнюються м’язи тазового дна. Якщо ви тільки що народили дитину, вправи Кегеля допомагають краще контролювати сечовий міхур, повернути тонус піхви і сприяють загоєнню промежини.

Як виконувати вправи Кегеля
Для початку відчуйте свої м’язи тазового дна, намагаючись зупинити потік сечовипускання, коли перебуваєте в туалеті. Тепер скоротіть ці м’язи. Тримайте м’язи стиснутими протягом трьох секунд, а потім розслабте їх на три секунди. Повторіть 10 разів.

Що таке нахили тазу?
Це вправи, які допомагають відновити сили м’язів живота і вирівняти тазові кістки після вагітності. Уявіть собі, що ваш таз – це кошик: коли дитина росла і розвивалася в утробі, корзина нахилилася вперед. Тепер вам потрібно повернути таз назад в нейтральне положення.

Як виконувати нахили тазу?
Ляжте на спину, зігніть ноги в колінах і поставте ступні на підлогу. Втягуйте живіт, не напружуючи сідничні м’язи. Нахиліть таз назад, щоб поперек був притиснутий до підлоги. Зберігайте такий стан протягом п’яти секунд. Повторіть 10 разів.

Випрямлення плечей
Цілеспрямовані вправи для правильної постановки лопаток є відмінним способом поліпшити поставу. Якщо ви постійно схиляєтеся над дитиною, такі вправи для випрямлення спини допоможуть вирівняти становище плечей.

Що потрібно робити
Встаньте або сядьте прямо, витягнувши голову і хребет вгору (вуха повинні бути паралельні плечах). Зведіть лопатки назад так, ніби хочете розколоти ними горіх. Затримайтеся в такому положенні на секунду, потім поверніться у вихідне положення. Робіть по 15 повторів три рази в день.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...