Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

ТРЕНДИ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ НА ВЕСНУ-ЛІТО 2020 РОКУ

Якщо ви цікавитеся темою здорового способу життя, вам буде цікаво дізнатися, як буде розвиватися ця сфера у 2020 році.

Основа здорового способу життя, звичайно, залишається незмінною: помірне правильне харчування з акцентом на овочі, регулярна фізична активність, позбавлення від шкідливих звичок і контрольоване користування гаджетами. Тим часом, сфера «велнеса» не стоїть на місці. Ось основні напрямки, за якими вона буде розвиватися цього сезону.

  1. Відмова від «уколів краси».

Косметологи відзначають, що все більше їх клієнток йдуть від того, щоб розгладжувати зморшки за допомогою уколів. Світові тенденції активно зміщуються в сторону бодіпозитиву і прийняття свого тіла, обличчя і віку. Жінки погоджуються старіти красиво: доглядати за собою, але приймати вікові зміни своєї зовнішності.

  1. Боротьба з депресією

Суспільство нарешті починає визнавати, що депресія – справжня проблема сучасних людей, нею страждають близько 300 млн осіб по всьому світу. Тому в тренді – косметичні засоби та заняття, які сприяють гарному настрою і сну.

  1. Відновлення мікрофлори шкіри

Тепер в моді піклуватися про бактерії не тільки в кишечнику, але і на шкірі обличчя. Вчені працюють над засобами для «дермохакінгу» на основі стовбурових клітин. Вони допомагають боротися з «поганими» бактеріями і давати розмножуватися «хорошим». В результаті шкіра обличчя стає здоровою, з чистими порами і свіжим кольором.

  1. Відхід у минуле тренажерних залів

На перший план вийдуть функціональний тренінг і спортивні хаби. У тренді – тренування з власною вагою замість тренажерів, а також вправи на витривалість і координацію, а не зростання м’язової маси. Ще один трендовий напрямок у фітнесі – розтяжка і розвиток гнучкості.

  1. Усвідомленість споживання

Світ перебудовується на рейки усвідомленого споживання в усьому: менше пластику, менше витрат води та електрики, менше палива, менше бездумних покупок. Прагнення до заощадження екології стосується і безпосередньо харчування. Зокрема це виразиться в появі нових альтернатив м’яса. Веганство перетворюється з особистих уподобань у світовий тренд. Але м’ясоїдам не варто засмучуватися: учені щосили працюють на штучним м’ясом і яйцями, і з часом вони будуть ставати все більш доступними.

  1. Нові види молока, масла і сиру

Крім соєвого і мигдалевого молока, на ринку з’явилося також кунжутне і молоко з насіння кавуна і дині. Це також частина усвідомленого споживання, оскільки ці кісточки найчастіше просто викидаються. Крім того, вже поширене отримання масла з нуту і кісточок кавуна, а з кеш’ю і мигдалю навіть роблять веганські сири.

Exit mobile version