Тренди весни, літа й осені в підлітковій моді на 2015 рік.

Тренди весни, літа й осені в підлітковій моді на 2015 рік.Підліткова мода цього року проголошує динамічність і рух. А значить, модний одяг для підлітків повинна бути максимально комфортною для самих різних життєвих ситуацій, не повинна сковувати рухи.
У 2015 законодавці підліткової моди пропонують повернутися до стильного симбіозу спортивного образу з елементами сучасного танцю.
Прикладом модного підліткового наряду може служити ансамбль в хіп-хоп стилі з елементами навмисного романтизму.
хіпхоп стиль
Вибираючи колір, модні підлітки повинні орієнтуватися на два основних трендових напрямки.
По-перше, настав час практичних забарвлень – таких, як мілітарі-принти на тканині, різноманітні градієнтні півтони сірого. Секрет полягає в тому, що поєднувати практичні забарвлення слід з гламурними декоративними елементами.
мілітарі-принти
Не варто боятися сміливих комбінацій: цього року камуфляжне забарвлення прекрасно сусідить з бісерною вишивкою, а на одязі стриманого сірого кольору вітаються соковиті, сміливі принти всіляких яскравих кольорів.
принт
Орієнтиром при виборі кольору повинна служити актуальна свіжість, яка має на увазі різноманіття і складність кольору. Вся гамма – від сліпучо білого до глибокого фіолетового може з’явитися в модних підліткових нарядах.
тканина
Дізайнери радять дівчатам-тінейджерам вибирати одяг натуральних ягідних кольорів, а ось юнакам рекомендується віддати перевагу виключно світлим тонам.
Безсумнівно, колірні тенденції підліткової моди відповідають загальновизнаним трендам сезону. Однак підліткова мода вносить корективи в модні колірні рішення: там, де дорослим порекомендують м’який блідо-блакитний, тінейджеру запропонують пронизливо-бірюзовий.
Модні цього року натуральні матеріали актуальні і для підліткової моди: вони рішуче витісняють штучні тканини. Дизайнери пропонують в цьому році сумішеві матеріали для модного одягу, виконані з різного походження волокон.
Такі тканини максимально практичні, нічим не поступаються класичним натуральним матеріалам – льону, вовни, бавовни.
Не втрачає актуальності джинсова тканина – одяг з деніму зручний, звичний і раніше незамінний. А ось фасони модних джинсових виробів зазнали змін: дизайнери наполягають виключно на моделях з високою посадкою – традиційно, на талії.
Актуальні модні тенденції підліткової моди засновані на комфорті, практичності і волелюбності. Пильну увагу творці модних нарядів приділили блискавкам і кнопкам, прагнучи зробити фурнітуру гранично практичною і, в той же час, якісною.
У нинішньому весняно-літньому сезоні намітилася тенденція на цілісні, лаконічні моделі, в яких приховані не тільки блискавки, але і застібки на кишенях. Блискавки і кнопки при пошитті ховають у шви, що робить їх практично непомітними.
Аксесуари
Немаловажну роль дизайнери відводять аксесуарам: модний підлітковий гардероб немислимий без поясів, шарфів, рюкзаків і незвичайних сумок.
Саме ці деталі здатні доповнити образ і розставити акценти в ньому. Важлива умова для вдалого молодіжного образу – не змішувати речі різних «вікових категорій» в одному ансамблі.
Підкреслемо, що підлітковий одяг не буде виглядати стильно разом з «дорослими» елементами.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...