ТРЕНДИ ПРАВИЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ НА 2021 РІК

Розбираємося, які нові звички з 2020-го стануть особливістю нашого харчування в 2021-му.

  1. Функціональне харчування

В тренді харчуватися так, щоб забезпечити собі і фізичне, і душевне благополуччя. Важливо звертати увагу на те, як продукт в цілому впливає на ваш стан. Багато людей стали шукати продукти, від яких очікують зміцнення імунітету. Близько 50% людей планують приймати харчові добавки та вітаміни.

Популярними будуть продукти з природними імуномодуляторами: ехінацея, бузина, куркума, імбир. На піку популярності також дієти, багаті антиоксидантами, вітамінами, мінералами, клітковиною, корисними жирами, які добре впливають на психічне благополуччя. Підвищиться інтерес до продуктів, які знижують стрес і поліпшують сон.

  1. Місцеві продукти харчування

2020-й поставив тренд на підтримку місцевих виробників і малого бізнесу, він збережеться і в новому році. Але якщо раніше це було пов’язано із закриттям кордонів, то тепер прийшло розуміння, що маленькі компанії більше уваги приділяють якості своєї продукції.

  1. Стійке харчування

Турбота про навколишнє середовище дісталася і до харчування. В тренді дієти, які роблять найменший вплив на клімат. Наприклад, краще вибирати курку, ніж яловичину, або взагалі їсти більше рослинних продуктів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...