Товари для дітей: правила вибору

товари для дітейЗа часів радянського союзу якість дитячих товарів суворо регламентувалася, тому в їх безпеці батьки були впевнені. При цьому всі пам’ятають про тотальний дефіцит і відсутність різноманітності цих товарів. Коли ж СРСР розпався, на вітринах магазинів стала з’являтися велика кількість яскравих і незвичайних для радянських людей товарів. Очі розбігалися, а руки хапали перші-ліпші речі. Недосвідчені громадяни і не підозрювали тоді, що якість товару, що продається може істотно відрізнятися. Сучасних людей вже складно здивувати широким асортиментом. Вони стали більш вимогливими, тому серйозніше підходять до покупки. Особливо це стосується предметів, з якими буде взаємодіяти дитина.

Вибираємо дитячу коляску

Коляску для малюка сьогодні можна купити в магазині або замовити через інтернет. Недорогі моделі, як правило, привозять з Китаю, більш якісні – з Польщі, Німеччини, Англії та США.

На що в першу чергу звернути увагу при виборі коляски? Мабуть, найважливіше, це будинок, в якому живуть батьки. Наприклад, якщо квартира знаходиться на 4 поверсі, і ліфт відсутній, велику роль відіграє вага виробу. Якщо цей параметр не важливий, то для новонародженого краще придбати модель з об’ємною люлькою. Також існують дитячі коляски, які «ростуть» разом з малюком. Вони називаються багатофункціональними або трансформерами.

Коляска повинна бути зручною для щоденного використання. Тому варто перевірити, наскільки легко і швидко вона складається. Важливо, щоб вона збиралася тихо, без хрускоту і інших звуків, які можуть розбудити сплячу дитину.

Краще вибирати коляску з накачаними колесами. Їх розмір залежить від ландшафту, за яким батьки будуть гуляти з малюком. Для піщаних або нерівних доріг, які часто зустрічаються в приватному секторі, ідеально підходить великий діаметр коліс. Для їзди по міських вулицях можна зупинитися і на більш акуратних моделях. Якщо плануються поїздки в міському транспорті, не варто купувати раму з широко розставленими колесами – вони можуть не пройти у вузькому проході або заважати іншим пасажирам.

Як показує практика, покупка коляски не повинна бути спонтанною. Важливо враховувати не тільки зовнішню привабливість, але і практичність пристосувань. Слід вивчити всі моделі, почитати відгуки, при можливості подивитися на товар «вживу».

Садові гойдалки для дитини

Настане час, коли малюк виросте зі своєї улюбленої коляски і відправиться пізнавати світ. Багато батьків, бажаючи порадувати малюка, встановлюють в саду або на дачній ділянці гойдалки. З їх допомогою можна організувати зону відпочинку не тільки для дитини, але і для дорослих.

Найдоступніші гойдалки виготовляють із пластику. Існують навіть варіанти, які встановлюються в будинку: вони стійкі і займають небагато місця. Але, варто зазначити, що такі моделі підходять тільки для малюків. Дуже швидко дитина підросте і перестане в них вміщуватися. Прості садові гойдалки складаються із сталевих труб і пластикового сидіння. Вони легкі (не більше 60 кг) і виконані в найрізноманітніших кольорах. За такими моделями легко доглядати (мити, розбирати, транспортувати), проте їх головний недолік – крихкість. Від сильного морозу або удару пластик може тріснути.

Дерев’яні гойдалки – ідеальний варіант для дітей. Дерево – екологічно чистий продукт, тому батьки можуть не боятися за здоров’я малюка. Вартість таких гойдалок може бути абсолютно різною: дорівнювати ціні пластикових моделей або бути надзвичайно дорогою. Все залежить від бренду, дизайну і якості матеріалів.

Вироби з металу можуть відмінно прикрасити сад, однак в дитячому куточку їх встановлювати небажано. Вони дуже важкі, тому можуть бути небезпечні для необережної маленької дитини.

Вибираючи товари для дітей краще перестрахуватися і завжди керуватися правилом: «Якість понад усе».

Поділитися в...

Вас може зацікавити...