Топ країн для весілля за кордоном

Топ країн для весілля за кордономКожній жінці на планеті хочеться, щоб її весілля було зіграно так, щоб ніхто і ніколи не засумнівався в його ексклюзивності, бездоганності і неповторності. Однак, зробити це не так вже й просто. Саме тому-то багато зараз і воліють грати весілля не в рідній країні, де-небудь в місцевому ресторані, а в більш романтичній обстановці, де-небудь закордоном.

Але в той же час, іноді вибрати одну яку-небудь країну з безліч можливих, щоб зіграти в ній весілля, не так вже й просто, і якщо ви вже зіткнулися з цією проблемою, то напевно розумієте, як це, «тонути» в роздумах . Що ж, ми в нашій сьогоднішній статті спробуємо допомогти вам, і далі, розповімо про п’ять найбільш популярних варіантів …

Італія

Весілля в Італії сьогодні грається мало не сорока відсотками тих людей, які вирішили грати весілля закордоном. Вся принадність весілля в Італії полягає в стародавніх звичаях, красивих пейзажах і старовинних замках.

Франція

Сьогодні, французьке весілля, звичайно, вже на так популярне як раніше, але все ж, є одним з найбільш популярних варіантів. Красиві замки, дивовижні смаки французьких вин, достаток пам’яток та багато іншого – все це лише мала частина того, що може перетворити весілля в по-справжньому прекрасну подію.

Греція

Теж, не менш цікавий варіант. Зокрема, найбільш привабливим місцем. Звичайно ж, є Афіни, однак, поїздку туди, на жаль, може дозволити собі далеко не кожен хто вирішив зіграти весілля закордоном.

Гаваї

Ще один не менш цікавий варіант, однак, в даному випадку доведеться викласти суму, у кілька разів більшу, ніж за весілля в Греції або ж Італії. Тихий океан, легкість природи, атмосфера невимушеності – все це природно зіграє на руку тому, хто зважиться зіграти тут весілля.

Балі

Ну а якщо ж ви хочете влаштувати не пишний захід, а лише відсвяткувати наодинці з коханою своє одруження, то кращий варіант буде, звичайно ж, весілля на Балі. Краса природи, самітність, екзотика і Vip-обслуговування – все це лише початок довгого списку тих переваг, заради яких варто відсвяткувати весілля саме на Балі.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...