ТОП-7 РЕЧЕЙ, ЯКІ ЗАГРОЖУЮТЬ СТОСУНКАМ У ПАРІ

Знаючи, як важливо тримати почуття в тонусі, жінка різними способами завжди намагається бути у фокусі чоловіка, щоб він навіть не думав дивився на інших. Але часом переграє – і невинні речі починають дратувати.

Почуття гумору та грайливість не тільки притягують чоловіка та жінку один до одного на початку знайомства, а й потім тримають їхні стосунки в тонусі, розпалюючи пристрасть та підвищуючи рівень довіри. Однак деякі жарти та провокації можуть викликати у партнера агресію або образити, змусивши його закритися, відгородитися. Які з прийомів можна віднести до заборонених, і чим загрожує надмірна любов до подібних ігор?

  1. Дозовані ревнощі

Гра в Отелло та Дездемону подобається багатьом парам, але деякі настільки захоплюються, що не помічають, як вона починає отруювати стосунки.

Якщо чоловік провів задумливим поглядом дівчину в міні, невелика сцена ревнощів і зворушливе тремтіння вій швидко поверне його увагу «на місце». Однак застосування цього прийому з приводу і без спричинить те, що чоловік приховуватиме те, що може змусити його виправдовуватися. Але зворотний сценарій, коли жінка намагається загравати з іншими, щоб підтримати інтерес чоловіка до себе, є ще небезпечнішим. Награні ревнощі підкреслюють відсутність безумовного прийняття коханої людини, позбавляючи її статусу «кращої у світі».

  1. Смішні випадки

Іноді жінки, бажаючи потішити коханого і уявити його справжнім мужиком, на вечірках починають розповідати про його «подвиги». Наприклад, як він, перебравши пива з друзями, прийшов додому в чужому пальті та заснув у ванній. Щоправда, сам герой далеко не завжди радіє такому успіху.

Навіть дуже смішні історії, якими хочеться поділитися, необхідно спочатку оцінити з погляду чоловічої самооцінки та почуття його власної гідності, перш ніж тішити друзів. Подумайте, чи не виставляєте ви чоловіка п’яницею, який не вміє контролювати себе, або недотепом, у якого все валиться з рук. Не варто розповідати про особисте.

  1. Милі прізвиська

Важко знайти жінку, якій сподобалися б такі звернення, як «слоненятко» або «скелетик мій» та ще й вимовлені публічно. Але це не заважає їй давати такі прізвиська чоловікові.

Їй і на думку не спадає, що чоловік не захоплюється тим, коли дружина ласкаво називає його «пузатиком» або «лисиком». Наодинці такі слова ще можуть бути доречними (зазвичай серед подружжя зі стажем), але вони точно не призначені для чужих вух. Для вираження ніжності у присутності інших людей більше підходять такі нейтральні слова, як «сонечко», «милий», «дорогий».

  1. Гра на публіку

Усвідомлення своєї влади над коханим здатне закрутити жінці голову. І часом їй так хочеться похвалитися перед подругами тим, як він її любить, що вона просить чоловіка повторити те, що він сказав у пориві пристрасті чи під впливом емоцій.

Цей прийом однозначно відноситься до заборонених, тому що в прямому сенсі оголює людину перед оточуючими, виставляючи напоказ її слабкості та найглибші переживання. Чарівні обіцянки «перевернути світ» або «любити до останнього подиху» миттєво схиляються під прицілом цікавих очей. Та й самі обставини, за яких це відбувається, часто є принизливими. Наприклад, «жартівливі» закиди, що чоловік ніяк не купить шубу, хоча «заради неї готовий на все», зводять відносини на примітивно-побутовий рівень і змушують чоловіка бути більш обережним навіть у найінтимніші моменти.

  1. Взяття «на слабо»

Вимоги довести своє кохання – не просто заборонений, а вкрай небезпечний прийом. Дурниці на кшталт «Слабо написати моє ім’я на вершині хмарочоса?» можуть спасти на думку лише молодим жінкам. А зрілі вигадують «приземлені» випробування: «Сусід витріщається на мене. Ти ж чоловік – зроби щось! Заохочувати чоловіка до подвигів треба не докорами, а похвалою, причому за будь-які дрібниці: дякувати за каву, вимитий посуд. І тоді чоловік захоче зробити вам більше.

  1. Образа

Про жіночу здатність ображатися через дрібниці ходять анекдоти, але не варто ставати схожою на їх героїнь. Показні образи покликані змусити партнера поступитися чи надати жінці додаткові знаки уваги. Тому така гра завжди йде в одні ворота. Не варто забувати і про таке підводне каміння, як вироблення чоловіком імунітету до надутих губ і трагічного мовчання. Може статися і так, що коли вам справді буде прикро і ви захочете обговорити ситуацію, він лише відмахнеться за звичкою.

  1. Показова грубість

Чим ближчі стосунки, тим менша фізична та психологічна дистанція у спілкуванні.

При зверненні до коханого можуть почати прослизати такі висловлювання, як: «Ну ти слабак! Дай покажу, як це робиться! або «Ворушили ластами – ми запізнюємося!» Зневажливий тон, увійшовши у звичку, заважає проявам щирої турботи та ніжності. Щоб не доводити до крайнощів, не треба відмовлятися від внутрішнього «фільтру», що дозволяє уникати надмірної прямоти та очищує спілкування від образливих слів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...