ТОП-7 порад як жити з егоїстом

ТОП-7 порад як жити з егоїстом Століттями формувалося уявлення, згідно з яким жінка повинна піклуватися про чоловіка на шкоду власним інтересам. Не дивно, що чоловіки, які виросли в сім’ях, де мати у всьому намагалася догодити батькові, стають егоїстами. Створюючи власну сім’ю, вони просто розділяють любов до самих себе з другою половинкою.

як жити з егоїстом

Рекомендації психологів, що дозволяють зрозуміти, як жити з егоїстом і не втратити себе, допоможуть усім жінкам, які страждають від поведінки самозакоханих чоловіків.

Визначте свою роль у сім’ї

Найголовніше – дати зрозуміти чоловікові, що ви теж самодостатня особистість, яка потребує реалізації і ваші мрії, не пов’язані з тим, щоб завжди бути його тінню. Вам не потрібно намагатися замінити йому маму. Тому як життя з егоїстами, переконаними в тому, що їхні жінки повинні передбачити все – починаючи від оплати комунальних рахунків і закінчуючи температурою повітря в квартирі – стає справжнім пеклом.

Навчіться ділитися своїми бажаннями

Чоловіки не телепати. Їм не дано читати думки і розуміти, що ви, насправді, мрієте провести Новий рік на дачі, в колі сім’ї, а не в прокуреному приміщенні нічного клубу.

Іноді дозвольте собі говорити «Ні»

Ви не зобов’язані пропускати заняття в студії танцю тільки тому, що чоловікові лінь забрати машину з автосервісу. Вам не слід мчати на таксі з іншого кінця міста після роботи тому, що він не може самостійно погладити сорочку. Вчіться відмовлятися від виконання домашньої роботи, якщо у вас є інші невідкладні справи, тому як життя з егоїстами, що не цінують ваш час, ризикує довести вас до стану депресії.

Почніть приймати самостійні рішення

Чоловік повинен звикнути до того, що у вас теж є своя думка, яка не завжди може збігатися з його оцінкою поточних подій.

Більше приділяйте уваги собі

Він вважає, що турбота про нього і його потреби – це норма життя. Однак вам потрібно показати йому, що ви теж любите себе, займаєтеся собою, а значить, він повинен до цього звикнути.

Припиніть тиснути на нього

Чоловіки не люблять жінок, які постійно чинять на них психологічний тиск. Звичайно, ви переживаєте через його надмірну любов до себе, вас дратує його звичка брати для себе за вечерею самі ласі шматочки або витрачати левову частку сімейного бюджету на новий костюм.

Однак ви повинні були передбачити таку модель стосунків, коли виходили заміж. Тому як життя з егоїстами, вимагає максимальної віддачі, а виправити їх можна, тільки завдяки поступовим змінам у звичний уклад, вам потрібно змиритися з багатьма обставинами і спробувати не звертати увагу на дрібні недоліки партнера.

Не скупіться на похвалу

Слова – це особлива програма, яку ми запускаємо в дію. Чим частіше ви будете говорити чоловікові який він турботливий, тим вища ймовірність того, що він, з часом, таким стане.

Повністю поміняти людини неможливо, тому що особистість формується до 23 років, але застосовуючи дані поради можна досягти непоганих результатів. Навіть самий закоренілий егоїст, з часом, стане зразковим чоловіком і батьком. Головне, докласти максимум зусиль і проявити терпіння.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...