Топ-6 способів заробітку на своєму хобі

Топ-6 способів заробітку на своєму хобіКоли в економіці починається криза, людина мимоволі шукає лазівку для отримання додаткового заробітку. І добре ще, коли є хоч якась робота. Але ж бувають ситуації, коли джерела заробітку немає зовсім. В цьому випадку необхідно докладати всіх зусиль для працевлаштування, щоб заробити грошей і забезпечити існування. Хоча, стоп! Часом корисно підійти до вирішення питання з іншого боку.

У вас є хобі? – Якщо «так», то подумайте, чи зможете ви на ньому заробляти. Якщо вдасться перебудувати своє життя, то можна стати дійсно щасливою людиною – робити улюблену справу і отримувати дохід. У даній статті ми розглянемо шість основних хобі, які можуть забезпечити безбідне існування.

Шопінг

Ви любите ходити по магазинам? Прекрасно розбираєтеся в модних тенденціях? Чи вмієте радити правильні речі і робити компліменти? – Тоді можна спробувати себе в ролі консультанта або іміджмейкера. Дані напрямки сьогодні дуже затребувані (особливо в великих містах). Як показує практика, дуже мало людей наділені смаком щодо вибору аксесуарів і предметів одягу. Якщо поруч є фахівець, то все можна виправити.

Працюючи персональним «шоппером» ви будете отримувати погодинну заробітну плату, і залучатися до роботи в міру необхідності. Знайти таку роботу не складно – досить розмістити свою пропозицію на основних ресурсах пошуку роботи. Можна створити свою сторінку в соціальній мережі і залучати клієнтів за допомогою друзів і знайомих.

Ресторанний критик

Любите смачно поїсти? Розумієтеся в хороших стравах і напоях? Багато подорожували, і знаєте особливості багатьох кухонь світу? – Тоді можна спробувати себе в якості таємного покупця – «критика», який буде ходити по ресторанах, і оцінювати рівень сервісу. Для багатьох компаній подібна інформація дуже важлива, адже таким чином вони можуть підвищувати рівень персоналу і якість своїх страв. При цьому можна не тільки безкоштовно поїсти, але отримати непогану заробітну плату. Відшукати подібну роботу можна в тому випадку, якщо «покопатися» на спеціалізованих ресурсах.

Фото

Ви і фотоапарат – це одне ціле? Ви вмієте бачити те, чого не бачать інші? У вас талант ловити унікальні життєві моменти? – Тоді перетворите своє хобі на прибутковий заробіток. Фотографів сьогодні багато, і конкуренція дійсно висока. Але хороших фахівців, здатних робити унікальні кадри одиниці.

Звичайно, в мистецтві фотографії одного таланту мало – необхідно вчитися, набиратися досвіду і знань, пізнавати нові напрямки і тонкощі фотографії. Згодом можна отримувати непогані гроші. Так, сьогодні є безліч різних фотобанків, які збирають якісні роботи. Займаючись улюбленою справою, можна легко заробляти близько 1000 доларів на місяць. При цьому можна виставляти знімки на продаж і бути впевненим, що вони обов’язково продадуться.

Уміння фотографувати дозволяє отримувати прибуток на обслуговуванні різних подій – днів народжень, весіль, ювілеїв та інших урочистостей. Напрацювавши невеликий капітал можна відкрити свою фотостудію і працювати вже на професійному рівні. Загалом, дорога відкрита. Залишається тільки проявити належне бажання.

Блог

У вас є свій сайт або ви знаєте, як його зробити? Є цікаві думки, якими хочеться поділитися з людьми? Знаєте, як зробити якісний ресурс і розкрутити його в мережі? – Тоді створіть свій блог і заробляйте на ньому в мережі. Це може бути що завгодно – відео-уроки, обговорення якихось подій, гумор і так далі. Можна створити свій блог на одній з існуючих платформ, наприклад, в Твіттері.

Більшість блогів створюються саме з метою заробітку на них. Якщо ж у вас є свій блог з гарною відвідуваністю, але ви ще не маєте з нього грошей, то пора це виправити. При цьому робити нічого не потрібно – рекламодавці самі знаходять хороші сторінки, і платять їх власникам непогані гроші.

На сторінці блогу можна давати рекламну інформацію у вигляді банерів, текстових посилань або в формі контекстної реклами. Крім цього, можна отримувати непоганий прибуток на продажі посилань. При цьому необхідно не просто встановити посилання, але і зробити так, щоб читач по ньому переходив. При цьому не варто захаращувати свою сторіночку посиланнями на інші сайти.

Hand-made

Чи вмієте робити щось своїми руками – в’язати, ліпити, створювати? Навчилися створювати якісний одяг? – Тоді запропонуйте свою роботу людям. Вироби ручної праці в епоху комп’ютерних технологій і машин популярні, як ніколи. І дана тенденція з часом буде тільки посилюватися. При цьому завжди можна «включити» на максимум свою фантазію і зробити дійсно незвичайні і неповторні речі.

Звичайно, заробити на такій роботі мільйони не вийде, але спробувати змінити своє життя і перетворити хобі в роботу все-таки необхідно. Якщо ваші вироби будуть унікальними, то спочатку з’являться перші клієнти, а потім і постійні покупці. Згодом можна розраховувати на стабільний заробіток.

Як продати свої вироби? – Та дуже просто. Можна зробити свій сайт, створити свою групу в соціальних мережах або ж задіяти вже існуючі платформи. Сьогодні є безліч сервісів, на базі яких можна зробити свій інтернет-магазин.

Макетне моделювання

Ви вмієте будувати різні моделі? – Тоді необхідно задуматися про отримання додаткового заробітку. Більш того, було б дуже нерозумно не скористатися своїм шансом. Можливо, у вас немає освіти – це не страшно. Якісні моделі вже говорять про талант людини, а з досвідом прийдуть і нові знання. Продаж своїх моделей можна здійснювати на виставках, через сторінки соціальних мереж або власний сайт. Хороші моделі можна продати на суму від 100 до 500 доларів.

Висновки

Звичайно, ми перерахували далеко не всі хобі, які можна перетворити в основну діяльність. Головне – знайти своє покликання, підвищувати свою кваліфікацію і поступово переводити свою діяльність з розряду хобі до заробітку. Це дозволить не тільки отримувати задоволення від життя, а й непогано заробляти.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...