ТОП-5 порад, як почати сімейне життя

para1. Вчіться жертвувати! Не важливо, це може бути що завгодно — громіздкі меблі, темна постільна білизна, шкідливі звички. Дуже важливо навчитися приймати важливі рішення разом і домовлятися.

2. Якщо ви переїжджаєте не в спільну квартиру, а в чиюсь із подружжя, то в будь-якому випадку одному з вас буде не надто комфортно з самого початку. Саме тому психологи рекомендують, перш ніж з’їхатися, зробити невеликий ремонт або ж пересунути меблі, щоб обстановка була новою для обох.

3. Плануйте бюджет спільно, обговорюйте всі покупки заздалегідь. Правильне планування спільного бюджету вважається однією з основ успішного шлюбу.

4. Облаштуванням загального житла займайтеся разом, без сторонньої допомоги – це зближує. Тим більше, якщо все буде вибирати тільки один із подружжя, рано чи пізно може з’ясуватися, що в інтер’єрі зовсім нічого немає за смаком другого чоловіка. Дуже часто це стає причиною конфліктів.

5. Будьте гнучкими. Коли сімейна пара починає спільне життя, нерідко доводиться міняти розпорядок життя, адже тепер треба думати не тільки про себе, а й про свого чоловіка (дружину), про його (її) звички та вподобання.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...