Топ-5 помилок в догляді за волоссям, які допускає кожна

Топ-5 помилок в догляді за волоссям, які допускає кожнаМиття голови – це одна з найпростіших б’юті-процедур, але ми ухитряємося здійснювати безліч помилок, які призводять до руйнування структури волосся і марного використання коштів. Навіть якщо тобі здається, що ти знаєш про догляд за волоссям все, прочитай цю статтю, і дещо то тобі все-таки доведеться виправляти.

Помилка №1: наносити маску для волосся на мокре волосся

Напевно ти була в ситуації, коли багатообіцяючий продукт з https://vitaminclub.ua/dlya-volos на тобі не демонстрував ніякого магічного ефекту? Можливо, причина в неправильному нанесенні. Для того, щоб маска подіяла на волосся, потрібно кілька умов:

– Перед нанесенням засобу волосся необхідно віджати (але ні в якому разі не скручуй його, оскільки ти ризикуєш сильно його пошкодити) або промокнути рушником. Якщо на волоссі багато води, вона «розбавляє» маску і не дає їй проникнути в волосся і надати лікувальний ефект;

– Тримати її не менше 7 хвилин. Для того, щоб компоненти подіяли, масці потрібен час і 30 секунд буде мало.

Помилка №2: занадто багато засобу

Хочеться нанести маску або кондиціонер «масніше і густіше», щоб подіяло краще і швидше? Це помилка, оскільки «перегодоване» волосся втрачає пружність і силу. Уважно вивчи етикетку і нанеси потрібну кількість маски. Теж саме стосується і кондиціонера для волосся.

Помилка №3: ​​неправильне нанесення засобів

Найкращий засіб буде не ефективним, якщо його неправильно нанести. Шампунь необхідно наносити на коріння волосся, кінчики не так брудняться і їм буде достатньо очищення стічної піною. Кондиціонер і маску нанось на кінчики волосся. Обидва засоби необхідно ретельно розтерти в долонях і тільки потім наносити на волосся. Використовувати разом кондиціонер і маску не варто, ти «перегодуєш» волосся. Чому це погано – дивись попередній пункт.

Помилка №4: поліетиленова шапочка, щоб діяло краще

Це не страшна помилка, швидше за усе, просто марна дія. Якщо ти думаєш, що таким чином доб’єшся термоефекту і дія продукту посилиться, ти помиляєшся.

Помилка №5: змивати маски і кондиціонери гарячою водою

Ці засоби проникають під лусочки волосся, щоб там впливати. Коли ти миєш голову гарячою водою, лусочки відкриваються і весь засіб звідти вимивається. Тому змивай кондиціонер і маски прохолодною водою, так твоє волосся буде більш здоровими і блискучими.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...