Топ-5 подарунків для активної мами


Ваша мама захоплюється спортом, веде активний спосіб життя? Біг, лижі, їзда на велосипеді, заняття йогою, піші прогулянки. Коли вона активна, вона щаслива. Ви ставите питанням, що підібрати своїй мамі на подарунок, який їй сподобається? Це нескладно буде зробити, враховуючи її активний спосіб життя.

Зробіть подарунок мамі, який зробить її щоденні тренування краще

Ваша мама любить рух, займається кожен день, і для цього їй потрібно безліч речей, починаючи з взуття і закінчуючи пляшкою для води. Дізнайтеся, чого не вистачає в арсеналі її речей, в списку її спортивної екіпіровки? Там напевно знайдуться речі, які потрібно замінити, а також те, про що вона давно мріє, але не може собі дозволити.

Здивуйте маму подарунком у вигляді нових кросівок, датчика для відстеження активності, фітнес-браслета, оригінального килимка для йоги або пляшечки для води з вбудованим фільтром. Якщо дозволяють кошти – подарунковий сертифікат для покупки спортивного одягу на встановлену суму обрадує будь-яку жінку.

Пригоди і гострі відчуття

Якщо мама щодня тренується на біговій доріжці і відвідує заняття йогою – це не означає, що вона не хоче спробувати нових відчуттів. Якщо ваша мама любить пригоди, шукає гострих відчуттів, подаруйте їй те, що підніме її адреналін. Туристичне спорядження, походи в гори, уроки на параплані будуть ідеальними подарунком жінці, яка любить екстрим.

Абонемент у фітнес клуб

Щоб залишатися у формі і бути здоровим, отримувати більше користі від фізичних навантажень, необхідно час від часу міняти програму тренувань. Ваша мама любить бігати, але це не означає, що вона не любить йогу або танці. Дізнайтеся, чим би їй хотілося ще зайнятися, подаруйте їй абонемент в тренажерний зал, фітнес клуб, або в басейн. Або хорошим варіантом для подарунка може стати збірник вправ на DVD, за яким вона зможе займатися самостійно вдома, або спортивний тренажер.

Спільний сімейний активний захід

Жодна мама не відмовиться провести час зі своєю сім’єю. Спільний активний сімейний відпочинок на лижній базі, спільний велопробіг або піші прогулянки в ліс. Що б ви не вибрали, мама буде вдячна вам за спільно проведений час.

Сертифікат в спасалон

Варто пам’ятати, що розслаблення так само важливе, як і тренування, особливо для жінки. Між активним способом життя, роботою і проведеним часом зі своєю сім’єю, мама може дозволити виділити трохи часу для себе коханої. Допоможіть їй, подарувавши спа-товари або подарунковий сертифікат в місцевий спа-салон. Вона оцінить вашу турботу, можете в цьому не сумніватися, так як це допоможе її психічному і фізичному здоров’ю.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...