ТОП-4 вправи для тонусу грудних м’язів

ТОП 4 вправи для тонусу мязів грудейДумка, що фізичні вправи можуть кардинально збільшити розмір грудей – глибока помилка. А те, що фізичні навантаження важливі для тонусу грудей, це факт. Якщо регулярно давати навантаження на грудні м’язи, це дозволить поліпшити їх пружність і сформувати гарну поставу її власниці. До найлегших і ефективних вправ для тонусу м’язів грудей можна віднести такі: жим від грудей, віджимання, стискання долонь і вправу під стіною.

Жим від грудей

Потрібно лягти рівно на лаві і виконати вправи з гантелями в обох руках. Підняти гантелі вгору, обидві гантелі повинні зустрітися один з одним в середині грудей і потім повільно опустити назад у вихідне положення. Цю вправу можна виконувати на підлозі. Для цього коліна треба зігнути, ступні поставити на землю. Для кожного з вправ, зробити 3 повторення і утримувати їх протягом 5 секунд.

Віджимання

Здається, що це одна з найпростіших вправ, але насправді, вона задіє при виконанні всі групи м’язів. Це дозволяє судити про її значну користь. Виконується вона на підлозі. В цілому її можна охарактеризувати, як жим лежачи в зворотному виконанні. Найбільший ефект вони дають тоді, коли кисті і ступні широко розставлені і стоять на деякій опорі. Це дозволяє опускатися нижче і гарантує велике навантаження на м’язи. У цій вправі максимально працює великий грудний м’яз. Утримувати нижнє положення потрібно протягом 3 секунд і повертатися у вихідне положення. Повтори цю процедуру 5-10 разів.

Поштовх від стіни

Для тих, хто раніше не займався фітнесом, рекомендується спочатку освоїтися в віджиманні від стінки. Тобто, виконувати аналогічний рух, упершись руками в стіну, нахилившись під невеликим кутом. Поклади обидві долоні до стіни і ноги треба розставити на ширині плечей. Руки зігніть в ліктях і повільно трохи розподіли вагу рівномірно між обома руками. Ти зможеш відчути, як м’язи грудей напружуються. Випрями руки, повернися у вихідне положення і знову повтори 20 разів. Якщо таке віджимання не складає особливих труднощів, то можна спокійно приступати до класичного віджимання.

Стискання долонь або статичні стискання

Стоячи прямо, стисни долоні. Утримуй напругу до тих пір, поки не відчуєш напругу в грудних м’язах. Намагайся утримувати напругу грудей якомога довше. Виконати 4 таких підходи. Повтори 8-10 разів.

Також можна використовувати гантелі. Як вагу можна використовувати гантелі по 0,5-2 кг в залежності від фізичної підготовки або звичайні пляшки з водою.

Як бачиш, комплекс вправ зовсім не складний. Виконуючи ці вправи, ти зміцниш м’язи грудей і надаси їм більш привабливий вигляд.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...