ТОП-20 серіалів 2012 року

kinopoisk.ruВ Америці давно вже побутує думка про те, що велике кіно у наш час знімають виключно в тому випадку, якщо воно здатне зробити значні касові збори. Тому всі сценаристи пішли з блокбастерів у серіали, оскільки це єдине місце, де можна втілювати власні задуми, нікуди не поспішаючи, і без Тома Круза в якості головного героя. Але зараз не про це. Ми зібрали для вас десятку найбільш скачуваних серіалів 2012 року.

Отже, серіали, які найчастіше скачували у минулому 2012 році.

1. «Гра престолів»

Прекрасний серіал, який знятий за ще більш захоплюючою книжковою історією. Найкраще подивитися серіал і прочитати книгу, оскільки розбіжності суттєві. Тут є королі, магія, постійні інтриги, політичні ігри, прекрасний сценарій.

2. «Правосуддя Декстера»

Серіал оповідає про серійного вбивцю, який працює поліцейським. Тим, хто віддає перевагу жорсткості, крові і детективам, дійсно сподобається серіал.

3. «Теорія Великого вибуху»

Даний серіал вважається одним із кращих за останні роки. У серіалі розповідається про компанію фізиків і їхнє ставлення до світу.

4. «Як я зустрів Вашу маму»

Прекрасний комедійний серіал. Кому подобається серіал «Друзі» — обов’язково сподобається і ця історія.

5. «У всі тяжкі»

Серіал оповідає про вчителя і його учня, що торгують наркотиками. Тут воєдино зливаються такі жанри, як кримінал і драма.

6. «Ходячі мерці»

У серіалі розповідається про зомбі та виживання людей у тому світі, де практично всі вже стали ходячими мерцями.

7. «Чужий серед своїх»

У серіалі розповідається про те, як знайшли в Іраку солдата, який став шпигуном терористів. Даний серіал сподобається любителям шпигунських детективів та військових фільмів.

8. «Доктор Хаус»

Найкращий серіал медичної тематики якщо не у всій історії, то за останні десять років кінематографа. Головний персонаж Хаус наділений сарказмом, цинізмом і розумом.

9. «Грань»

Цей фантастичний серіал розповідає про різні неймовірні феномени та про теорії змови. Справді дуже цікава стрічка.

10. «Революція»

Постапокаліптичний серіал. Ось вже 15 років люди живуть без світла, оскільки з невідомих причин електрика зникла як явище. Наскрізна тема — яким стає людство, коли його змушують виживати.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...