ТОП-11 способів відчути себе щасливішою на роботі

ТОП 11 способів відчути себе щасливішою на роботіЧи можна отримати задоволення від ненависної роботи? Експерти стверджують, що кожна людина може впливати на ситуацію і зробити умови своєї роботи максимально комфортними, головне – бажання щось змінити.

 1. Плануй свій день.

За сніданком спробуй зазирнути в майбутнє на добу вперед. Постав перед собою певні цілі і придумай спосіб, як віддячити собі після їх успішного виконання. Зазирни всередину і подумай, що тебе найбільше дратує в роботі. Відкинь зайві емоції і займися тим, що дійсно має значення.

 1. Сконцентруйся на самому приємному часі доби.

Подумай, що тобі за день доставить найбільше задоволення. Нехай це буде призначена на вечір зустріч з друзями, або концерт – при думках про приємне завершення дня з’являється мотивація працювати краще і ефективніше. А якщо глобальних планів на вечір немає, то їх завжди можна замінити затишною ввечерею в компанії дорогих людей.

 1. Відчуй себе впевненіше.

Іноді відсутність впевненості заважає йти до своєї мети. Аналізуй, що в тебе виходить добре, а над чим варто попрацювати, і сконцентруй зусилля на вдосконаленні себе як працівника. З появою впевненості з’явиться задоволення від усвідомлення своєї значущості.

 1. Зосередженість.

Дослідження показують, що навіть невелике відволікання від робочого процесу може нашкодити. Сконцентруйся на роботі, а не на спілкуванні в соціальних мережах. Тоді ти будеш більше встигати, і це, безумовно, скоро відзначать.

 1. Виражай вдячність.

Зроби колезі щирий комплімент, подякуй за допомогу або похвали за виконання якогось завдання – ти зробиш людину трохи щасливішою, і це позначиться і на твоєму настрої теж.

 1. Людина хороша, погані обставини.

Не думай про свого начальника або інших колегах погано. У напружений момент завжди думай про те, що погана не сама людина, а обставини, які змусили її чинити так. Адже більшість з нас далеко не психопати, і, ймовірно, твій колега вже завтра вранці з’явиться в офісі з коробкою капкейків в спробі згладити ситуацію.

 1. Використовуй обідню перерву з розумом.

Якщо ситуація в офісі напружена, умій правильно використовувати час, відведений на обід. Ідеальний варіант – зустрітися з коханим у кафе за рогом. План “Б” – поїсти на самоті, поєднавши це заняття з читанням цікавого роману чи обговоренням планів на вечір з подругою.

 1. Частіше посміхайся.

Твій похмурий зовнішній вигляд не підніме настрій ні тобі, ні твоїм колегам. Навчися посміхатися, навіть якщо для посмішки особливо немає приводу. Як показали дослідження, посмішка допомагає створити сприятливий фон і робить людей щасливішими.

 1. Фіксуй подразники.

Аналізуючи робочий день, згадай, що тебе найбільше засмутило, і подумай, як з цієї ситуації вийшла б твоя “краща я”. Як показує практика, формулювання образи чи розчарування з подальшим записом в блокнот допомагає людині більш тверезо оцінити ситуацію і подивитися на неї під іншим кутом.

 1. Заведи журнал подяки.

Щовечора згадуй і записуй в нього три речі, за які тобі варто подякувати прожитий день. Обговори це з коханим (мамою, сестрою, подругою, сусідом, котом). Завдяки подібній практиці ти розкриєшся перед своїм партнером, а він, у свою чергу, допоможе тобі розібратися в пріоритетах і цінностях.

 1. Не дивися телевізор перед сном.

Відмовся від звички вечірнього перегляду фільмів. За годину до сну дай своїм очам відпочити від дратівливої ​​яскравості екрану і витрать його на спілкування, теплий душ або книгу. Якщо ти використовуєш телефон як будильник – поклади його екраном донизу на відстані близько метра від голови. І спи. Пам’ятай про те, що здоровий сон (7-8 годин) – один з головних запорук гарного настрою і самопочуття.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...