Топ-10 веб-професій для мам

Топ-10 веб-професій для мамХочеш провести час в декретній відпустці з користю? Інтернет відкриває масу можливостей перед мамами, які поки не можуть дозволити собі повернутися в офіс. Ми підібрали 10 найбільш прибуткових напрямків для пошуку заробітку у всесвітній павутині.

Написання текстів, ретуш фотографій, монтаж відео, рукоділля, програмування, блогінг та відеоблогінг – це не повний список того, чим може займатися молода мама, не відходячи від домашнього комп’ютера. Простір для діяльності настільки широкий, що практично кожна зможе знайти прибутковий варіант до душі.

“Золоті руки”

Якщо ти вмієш смачно готувати, шити, вишивати, в’язати, робиш листівки, альбоми або прикраси, вибір роботи очевидний. Ти можеш продавати вже готові вироби або робити їх на замовлення. Вважаєш себе профі в улюбленій справі? Тоді сміливо організовуй майстер-класи та вебінари. Крім сайтів для фрілансерів, популяризувати свої послуги можна через соціальні мережі.

Робота на дому

Тим жінкам, які до вагітності працювали майстром з манікюру, візажистом або перукарем, можна продовжити приймати бажаючих змінити імідж – тільки у себе вдома. Напевно у тебе є постійні клієнти, які зрадіють твому поверненню, нехай і поза стінами салону.

Інтернет магазин

Інтернет-комерція – популярний спосіб продажів самих різних товарів. Вибирай, що душі завгодно: косметика, аксесуари, дитячі речі, спільні закупівлі та т. д. Ти можеш пошукати посаду адміністратора інтернет-магазину або організувати власну справу. Замовляти речі для продажу можна на зарубіжних сайтах. Найширший асортимент і низькі ціни – на китайських ресурсах.

Освіта

Реферати, курсові та контрольні користуються попитом майже цілий рік. Допомагай студентам і школярам з написанням різних робіт або надавай послуги з репетиторства. Це дуже зручно робити, наприклад, через Skype.

Бухгалтер, фінансист, інженер

Знайти проект по твоїй спеціальності можна на віртуальній біржі. Сьогодні багато компаній вважають за краще співпрацювати з фрілансерами.

Написання текстів і статей

Мамі, яка вчилася на філолога або журналіста, можна почати працювати з текстами в інтернеті. Спектр завдань тут досить широкий: копірайтинг, рерайтинг, написання авторських статей, переклади, редактура, коректура і т. д. Ти можеш зайнятися пошуком підходящої вакансії або проекту, або викладати вже готові роботи на сервісах, на яких покупці самі знайдуть тебе.

Програмування

Робота в сфері програмування – одна з найбільш оплачуваних на IT-ринку. Але і підготовки вона вимагає більш серйозної. Ти можеш створювати додатки, сайти, займатися SEO, SMM або SMO.

Соціальні мережі

Так, в соцмережах теж можна заробити. Знайди сторінку або співтовариство цікавої для тебе тематики, і запропонуй свою допомогу в адмініструванні і модеруванні. Також це може бути сайт, блог або форум. Такий спосіб доходу особливо сподобається тим, хто любить спілкування.

Дизайн

В інтернеті потрібні не тільки веб-дизайнери. Можна знайти проекти в галузі архітектури, реклами, фоторетуші і відеомонтажу. Ти можеш почати створювати те, що тобі подобається.

Підробіток

Якщо догляд за маленькою дитиною забирає практично весь твій вільний час, спробуй підшукати хоча б дрібний підробіток. Наприклад, можна брати участь в опитуваннях через спеціальні сервіси або писати відгуки на різних сайтах. Так, за виконання таких простих завдань величезного гонорару ти не отримаєш, але і трудовитрат практично не буде потрібно.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...