Топ-10 любовних ігор

Топ-10 любовних ігорБезневинні, але збудливі забави допоможуть урізноманітити ваше сексуальне життя

1. "Хованки"

Сексуальний варіант цієї популярної у всьому світі гри мало чим відрізняється від звичних "хованок", в які грають діти. Різниця лише в тому, що у грі беруть участь дорослі, а правила гри трохи змінені. Наприклад, якщо він знайшов її, то він одержує право на 10 хвилин ласк. Якщо ж він програє, то стає рабом любові. Гуру рекомендують, щоб на учасниках гри була хоча б одна деталь одягу. На їх думку, це зробить гру пікантніше.

2. "Повітряні кульки"

І в цій грі пропонується надути з десяток повітряних кульок, укласти їх на двоспальне ліжко і почати знищувати їх своїми тілами. За правилами, тиснути на кульку руками не можна. Ідеальний варіант: кулька лопається між гравцями, коли ті укладають один одного в обійми.

3. "Голий баскетбол"

Для цієї гри потрібно м’яч і баскетбольна корзина, підвішена на стіні будинку або у дворі. За кожен вдалий кидок або за перемогу в грі належить любовна ласка. За кожен промах гравець знімає з себе деталь одягу. Спортивні змагання із стриптизом дуже захоплюючі, вважають на батьківщині "Камасутри".

4. "Чим пахне поцілунок?"

У цій грі партнерка наносить на різні ділянки свого тіла різні аромати (можна використовувати духи, лосьйони, вариво або фрукти – по вашому смаку). Партнеру пропонується знайти "ароматні зони", відзначивши їх поцілунком, і назвати запах.

5. "Очко нукі"

Сленговим словом "нукі" (nooky) в сучасній англійській мові позначають будь-який секс. В даному випадку, йдеться про карткову гру з дуже простими правилами. Кожний з учасників витягує по карті з колоди. Якщо випадає число, то воно позначає: скільки поцілунків вважається зараз вашому партнеру. Якщо дістався валет – це означає, що на 10 хвилин гра уривається заради любовних ласк. Король або пані обіцяють 15 хвилин еротичного масажу – йому або їй, відповідно. Туз дає право на будь-яке бажання.

6. "Ягідні піжмурки"

Один з партнерів розкладає на своєму тілі по ягідці. Інший партнер із зав’язаними очима повинен знайти ці ягоди, використовуючи тільки губи і язик. За кожну знайдену ягоду – виконання бажання. Індійські витівники пропонують ділити кожну ягідку на двох – знову ж таки, не вдаючись до допомоги рук.

7. "Любовні картинки"

Один учасник гри поволі малює щось, інший повинен якомога раніше відгадати, що за малюнок задуманий. Інша версія: зображається не сцена, а слово або навіть буква – що робить гру довшою. Зображення на картинці – ваше еротичне бажання. Партнер повинен відгадати його. Відгадуючий гравець теж може загадати бажання. Якщо він відгадує картинку – "художнику" доведеться це бажання виконувати, не відгадає – доведеться виконувати бажання "художника". Для різноманітності можна призначити платню за підказки.

8. "Тортури"

Один "водить", інший лежить нерухомо – його задача в тому, щоб ніяк не реагувати. Задача активного учасника гри в тому, щоб, навпаки, примусити партнера відреагувати – поворушитися, застогнати, засміятися. Переможець одержує в нагороду виконання бажання. Це гра без правил. Тому, хто "водить", дозволено все (або майже все). Але він не повинен забувати про те, що скоро сам виявиться в ролі пасивного гравця.

9. "Міста" по-дорослому

Навряд укладачі цього рейтингу знають, наскільки ця гра була популярна в СРСР – особливо після виходу фільму "Джентльмени удачі". У цій версії гри називаються не міста, частини тіла. Названі частини тіла пропонується відзначати поцілунками.

10. "Рольова гра"

У сексуальних іграх популярні сценарії типу "Вчитель-учениця", "Доктор-пацієнт", "Бандит-жертва" і т.п. Обов’язковою умовою є використання відповідних нарядів і аксесуарів. І головне – це постаратися на час гри забути, хто ви насправді, і повністю ужитися в роль. Єдине, на чому наполягають гуру любовних ігор: правила повинні бути узгоджені наперед, не слід намагатися примусити партнера грати за вашими правилами.

Джерело: la-femme.net

Поділитися в...

Вас може зацікавити...