Тонка талія – це просто! Як зробити талію тонше.

Тонка талія - це просто! Як зробити талію тонше.Осина талія виглядає дуже жіночно і вже протягом кількох століть є ідеалом жіночої краси. Але якщо від природи ви не наділені бажаними пропорціями, не варто засмучуватися.

Якщо з цією проблемою звернутися у фітнес клуб, будь-який більш-менш хороший тренер порадить пройти комплекс спортивних вправ для зміцнення преса. Але на те, щоб накачати і підтягти м’язи на талії та животі потрібен час.

А так хочеться тонку талію якомога швидше, краще всього прямо зараз!

Розкриємо 4 простих і дієвих секрети як ви можете зробити свою талію тонше!

Махлювати дозволяється!

Сучасна індустрія жіночого одягу пропонує великий вибір коригуючої нижньої білизни: корсети, трусики, шорти, боді, грації, полуграції.

Моделююча білизна дозволяє залежно від конституції стиснути талію від 3 до 8 см! До того ж постійне носіння чудо-трусиків має ще один дуже приємний ефект: щільно облягаюча тканина масажує проблемні місця, прибираючи з них зайві жирові відкладення! Тому махлювати, одягаючи моделюючу білизну, не тільки можна, а й треба!

Затягуємо ремені!

Навіть сама тонка талія не дивиться жіночно, якщо закривати її мішкуватим одягом! Тому навіть якщо талія далека від ідеалу – краса фігури залежить від правильно підібраного гардероба.

Носіть приталені блузи і сукні. Саме приталені, а не обтягуючі або на розмір менше! У такому одязі дівчина більше схожа на пережату по середині сосиску, а не на стильну Володарку сердець.

Дуже ефектно акцентує талію широкий ремінь. Він не тільки підкреслює жіночність фігури, але і є останнім писком моди.

Ще один виверт: одяг з рукавом у три чверті робить фігуру оптично тонше, тому що лінія рукава закінчується на лінії талії.

Спорт – животу голова!

Зовсім без спорту, на жаль, не обійтися, якщо бажання придбати осину талію хочеться втілити в реальність.

Фізична активність не тільки прибирає зайві сантиметри, спалюючи калорії, але і підтягує косі м’язи преса. Якщо м’язи добре натреновані, талія і живіт виглядають підтягнуто.

Це не означає, що потрібно тренувати живіт до появи непробивних кубиків, як у боксерів. Якщо приділити тренувань всього 10-15 хвилин 2 рази на тиждень, результат не змусить себе довго чекати. Якщо просто качати прес для вас занадто нудно, спробуйте зайнятися пілатесом або йогою.

Рот на замок!

Сантиметри на талії прямо пропорційні кількості і якості вживаної нами їжі. Мова йде не тільки про висококалорійну їжу, яка відкладається на животі зайвими складочками. Деякі продукти здувають живіт після їх вживання. Це стосується в першу чергу всіх видів капусти, цибулі та бобових, а так само деяких молочних продуктів і сирих овочів і фруктів. Звичайно ж, все вищеперелічене корисно і поживно. Потрібно тільки уважно стежити за кількістю, а так само зменшити вживання жирної їжі і цукру.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...