Томила

Походить від давньоруського слова "Томіта", перекладається як – "мучити", "мучити".

Це тип захоплюються, але щасливих жінок, вони можуть домогтися в житті багато чого, якщо правильно виберуть рід своєї діяльності. Томила поводиться з чоловіками досить обачно, що не заважає їй тим не менше переживати бурхливі романи. Однак її сексуальність завжди підпорядкована розуму.

Все це чудово поєднується з такими її якостями, як ділова хватка, обов'язковість, далекоглядність. Вона здатна дуже точно аналізувати ситуацію і приймати швидкі рішення. Коли мова заходить про справу – жінку ніби підміняють: вона здатна швидко спуститися з хмар на грішну землю. Діловий успіх і морив пояснюється не тільки її зібраністю й організованістю. Виношуючи план дій, вона вміє бачити проблему цілком і натхненно віддається втілення ідеї в життя.

Морив – приємні співрозмовниці, відмінно почувають себе в цікавій суспільстві, купаючись в нових враженнях, чоловічому уваги, компліментах. Люблять також смачно поїсти в колі друзів, самі непогано готують і з задоволенням приймають їх у себе вдома. Квартира у морив завжди зі смаком обставлена, в ній чимало гарних дрібничок.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...