Тит

Перекладається з латинської як – "честь", "шана".

Серед людей з таким ім'ям зустрічається багато розумних і талановитих, а їх честолюбство дозволяє досягти практичних успіхів. Багато хто з них обдаровані музично і, отримавши освіту, роблять музику своєю професією.

Досягти великих успіхів у житті їм заважають зайва вразливість і уразливість. У завзятості і наполегливості їм не відмовиш, але часто, наштовхуючись на несподівані перешкоди, опиняючись в нестандартних ситуаціях, вони губляться і замість того, щоб знайти вихід з положення, озлоблюються. Але агресивність їм невластива. У масі своїй це спокійні, врівноважені люди, незлобиві і досить м'які. Вони не люблять великих галасливих компаній, воліючи родинне коло. Виняток становлять "літні" – ці, навпаки, записні веселуни, любителі жартів і дружнього застілля.

Тит – майстер на всі руки; якщо у нього є машина, він нікому не довірить її ремонту. У будинку він постійно щось майструє і вдосконалить. При цьому кожен його інструмент, кожна гаечкой, кожен гвоздик знають своє місце. Прагнення до порядку у Тита в крові.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...