• Без категорії

Тікати не оглядаючись: помилки, які роблять хлопці у відносинах

Тікати не оглядаючисьНад відносинами, безперечно, потрібно працювати, але вони повинні приносити позитивні емоції, інакше термін у них короткий.

Іноді складно розібратися, що не так, у чому причина розладу в стосунках. Але якщо зібрати все воєдино і розкласти по поличках, то вийде досить красномовна картинка.

  1. Він часто натякає на те, що ти ведеш неправильний спосіб життя

Це може стосуватися чого завгодно – поведінки в компанії, смаку в одязі або інших твоїх слабкостей. Він може “люблячи” називати тебе “його божевільною дівчинкою”, і спочатку ти нічого образливого в цих словах не побачиш. Але пройде час, і ти подивишся на ситуацію іншими очима. А, можливо, навіть відчуєш себе божевільною і в якийсь ступінь зіпсованою, і все тільки через те, що його образ життя в якихось питаннях не збігається з твоїм.

  1. Постійний контроль

Коли ти хочеш провести час в компанії друзів або подруг, а твій телефон постійно сповіщає тебе про наявність нового повідомлення. Він постійно вимагає твоєї уваги, і за три-чотири години, які ти проведеш з іншими людьми, він умудриться написати тобі 106 смс-повідомлень. Це не турбота, і не прояв уваги, це чистої води егоїзм.

  1. Порівняння з іншими жінками

Ти періодично чуєш від нього слова “Ти так не схожа на інших”, або “Ти найкрасивіша дівчина з усіх, що у мене були”? Біжи. Порівняння з іншими жінками, нехай і в твою користь, говорить про те, що він в деякій мірі сексист. Дівчата – одухотворені особистості, а не речі, які можна ранжувати.

  1. Він критикує вибір одягу

Коли ти збираєшся на зустріч з подружками, і вибираєш джинси, які вигідно підкреслюють твої сідниці, від нього звучить репліка із серії: “І перед ким ти збираєшся світити попою?”. Це ревнощі і прояв власництва, що, погодься, не є кращими якостями для чоловіка.

  1. Ревнощі без причини

Незнайомий хлопець проводив тебе поглядом, і це стало причиною для сварки? “Чому він на тебе так дивиться?”, “Ти його знаєш?” Або “Між вами щось було?” – Питання, до яких ти вже звикла? Не дозволяй цим відносинам затягнути тебе в пастку, з якої потім буде складно вибратися. Але ж далі буде тільки гірше.

  1. Він дає тобі поради, як поліпшити твоє життя

Їсти більше салату, менше часу проводити в інтернеті, більше спати – з одного боку, це виглядає як турбота, але насправді це банальний спосіб маніпуляції. Порада доречна тільки тоді, коли її просять.

  1. Він не переносить розлуки

Ти хочеш поїхати на пару днів, а він ходить за тобою хвостом і розповідає, як йому буде тебе не вистачати. Це надмірне бажання бути постійно разом рано чи пізно висмокче з тебе життя. Кожна людина має потребу в особистому просторі, і коли її межі починають руйнуватися іншою людиною, це вже скидається на несанкціонований злом.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...