• Без категорії

Ти, він і твоє особливе положення

Ти, він і твоє особливе положення

З перебігом вагітності міняєтеся не тільки ви, але і ваш чоловік. Більшість випробовує сильне статеве тяжіння до дружин, прагнучи передати глибину своїх почуттів.

Сприяють цьому і ваші зовнішні зміни: чарівні округлості, черевце, пружні і постійно ростучі груди, нові звички, пустотливий блиск в очах.

Свій внесок вносять і гормональні зміни в організмі жінки.
Еротичні сни, бажання частих ласк, активність, що росте, і інші невластиві раніше партнерці прояви роблять секс новим і несхожим на попередній. Деякі чоловіки признаються, що секс з вагітною жінкою – це все одно, що з секс з іншою жінкою. Ось вам і реанімація колишніх відчуттів.

Чоловіків дуже порушує, коли партнерка міняється і дає їм шанс спробувати щось новеньке. Але дуже завзятих майбутніх батьків потрібно притримувати. Іноді чоловіки хочуть постійно займатися сексом, показуючи свою турботу, ласку і так визначаючи для себе відчуття близькості з матір’ю його дитини. В цьому випадку, потрібно просто пояснити йому, що поцілунки, ніжні обійми, погладжування майбутній мамі буде так само приємні як і секс, а іноді скажуть про його відчуття набагато більше, ніж проста фізіологія. Що стосується поз для близькості під час вагітності, то для жінки найприйнятнішою є поза “Наїзниці”, а для чоловіка поза “Ззаду”. Так партери можуть самостійно контролювати глибину проникнення, напрям і інтенсивність.

Гіпертурбота

Проте буває так, що пара добровільно відмовляється від інтимних відносин впродовж всієї вагітності, без всяких на те причин. Звичайно це трапляється в тих сім’ях, коли дитина дуже довгождана і процес зачаття проходив непросто.

Спочатку жінка йде на поводі у материнського інстинкту, з кожним днем переконуючи себе у тому, що зародження нового життя – це непростий процес і йому ніяк не можна нашкодити. А її новий світ, особливо внутрішній, дуже чистий і піднесений, і всякі прояви фізіології неприйнятні для нього і навіть образливі. Її переконання і поведінка передаються чоловіку, а потім і він починає турбуватися про здоров’я спадкоємця: “Може, відкладемо?”, “А йому це приємно?”.

В цьому випадку лікарі рекомендують парі перечекати процес становлення материнського і батьківського інстинктів, не наполягаючи на близькості жодної із сторін. Відвідини і ради лікаря, упевненість у тому, що все йде добре, душевна рівновага поверне і сексуальну гармонію. Але, якщо процес очікування затягнувся, а будь-який дотик розглядається як спроба нашкодити малюку – негайно звертайтеся до психолога.

Не можна, але вихід є

Під час чергових відвідин лікаря винесений вердикт: з сексом доведеться почекати. І причини найсерйозніші:

• підвищена збудливість (тонус) матки

• аномальне положення плаценти (передлежання плаценти)

• аномальна будова матки

• анемія, пієлонефрит, вада серця, цукровий діабет.

Але це ще не значить, що лікар говорить про повне протипоказання до близькості. Адже взаємні ласки ніхто не забороняв. Так, велику небезпеку в цих випадках (рівно як на ранніх і пізніх термінах у абсолютно здорових жінок) представляє проникнення пеніса всередину. Але ж є маса способів різноманітити сексуальне життя! Винаходьте їх разом з партнером. Сексології стверджують, що час вагітності – відмінний спосіб вивчення ерогенних крапок на власних тілах. Крім того, вам доступний і оральний секс.

У будь-якому випадку даруєте один одному свою любов, тепло і турботу. Робіть сумісне перебування ніжним і чарівно плотським. Адже вже точно доведено, коли новонароджений розуміє, що його мамі добре – він усміхається. Значить, коли малюк ще знаходиться усередині мами і відчуває, що вона блаженствує – він також переймає ці позитивні емоції.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...