Технічні новинки – вороги сексу

248Часто в кінці робочого дня, замість того, щоб відпочивати, пари включають комп’ютер або телевізор, які замінюють їм спілкування один з одним. Вони неначе разом, але насправді один від одного їх відділяє монітор. І вся річ у тому, що вони стежать більшою мірою за чужим життям, ніж за своїм власним, не помічаючи, як віддаляються один від одного. Через це на заході такі браки вже називають sexless (браками без сексу).

Ми ретельно стежимо за новинками, які пропонує нам ринок, витрачаємо на це гроші, а тим часом, всі ці гаджети вбивають наш секс. Так, сьогодні багато пар розпадаються саме через це. Тому, якщо ви з партнером вирішили узяти з собою в ліжко перед сном ноутбук, подумайте, що для вас важливіше – чим закінчиться футбольний матч або черговий сезон Декстера, або, все ж таки, ваш настрій, секс і ваша любов.

Все це тільки на перший погляд здається не такою вже і проблемою, адже це один із способів сумісного проведення часу, але, у випадку, якщо це стає системою, це веде до нервозності, відчуття незадоволеності і навіть самоти.

І не тільки психологічний аспект важливий у використовуванні сучасної техніки у великих кількостях, адже це також впливає на наш фізичний стан. Так, наприклад, чоловіки, які навіть в ліжку не можуть розлучитися зі своїм телефоном, дуже ризикують, тому що це негативно позначається на їх фертильності. Безумовно, без мобільника і ноутбука життя буде не таким комфортним, але ми не повинні їм давати втручатися в наше особисте життя.

Наприклад, китайське навчання фен-шуй взагалі забороняє розміщувати такі предмети у себе в спальні, тому що вони є носіями дуже сильної янськой (чоловічої, агресивної) енергії, тоді як ця кімната повинна бути призначена тільки для відпочинку, і ні для чого більше. Також, для того, щоб відпочинок був повноцінним, потрібно піклуватися про те, щоб в спальні не було сторонніх предметів, таких, як чемодани під ліжком, лижні палиці в шафі і так далі. Навіть у ваших домашніх улюбленців – кішечок і собачок – повинен бути строго обмежений доступ до місця, де ви разом відпочиваєте, адже, спальня – це інтимне приміщення, і все там повинне настроювати на відповідний лад.

Взагалі, вважається, що більшою мірою впливу наших електронних друзів, схильні чоловіки, саме вони стежать за новинками і захоплюються ними, забуваючи про себе і про те, що їх оточує. Тут, мабуть, підходить вираз «чоловіки – ті ж діти», а гаджети для них – такі ж іграшки.

У Британії соціологи одержали досить сумні результати опитування дорослих чоловіків, половина з яких, виявляється, готові відмовитися від сексу на півроку (!) в обмін на безкоштовний 50-дюймовий плазмовий телевізор. І лише приблизно чверть опитаних хоче відмовитися від шоколаду в обмін на секс. Відразу стає зрозуміло, до чого це приведе: продажі телевізорів ростимуть, а народжуваність падати.

Цікаво, чому чоловіки вважають, що потрібно обов’язково вибирати між екраном і улюбленою жінкою? Швидше за все, якщо це увійде до системи, жінка незабаром теж знайде собі розвагу, і, швидше за все, це буде новий чоловік. Отже не варто забувати, що на кожному гаджеті є кнопка вимкнення.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...