Тетяна

Походить від латинського слова "Татіус" – ім'я сабінських царя.

За іншою ж версією, Тетяна – давньогрецького походження – "упорядниця", "засновниця". Тетяна достатньо уперта і владна, знає, чого хоче і не любить заперечень. Вона завжди постарається наполягти на своєму. Добре впорається з будь-якою роботою, особливо якщо це відбувається безпосередньо на очах начальника; будучи сама начальником, має звичку обсмикувати підлеглих, "ставити" їх на місце.

На людях артистична, егоцентрична, любить чоловіче товариство. Удома кілька деспотична, покрикує на домашніх. У сімейному житті часто буває нещасна, оскільки прагне керувати чоловіком і одночасно хоче, щоб поряд з нею знаходився сильна, мужня людина. Діти трохи побоюються Тетяну: вона строга і запальна, може без особливого приводу накричати на них. У неї не дуже багато подруг, їй чужа сентиментальність, у стосунках з оточуючими, в тому числі зі свекрухою, домінує прагматичний підхід. Любить модно одягатися, але, не володіючи великою фантазією, платить, як правило, чималі гроші за готовий одяг. Любителька домашнього консервування, запаслива. У сім'ї часто виступає ініціатором ремонтів, переробок, перестановки меблів.

З віком у характері цих жінок з'являється більше терпимості, що сприятливо позначається і на сімейних відносинах. Не любить скаржитися подружкам "на життя". Ревнива, але вперто приховує свої ревнощі. Не виносить одноманітності, далекі поїздки, подорожі – її пристрасть.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...